У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів

В ХМАПО послідовно продовжується  впровадження системи менеджменту якості освіти відповідно до вимог міжнародного стандарту ІSО 9001:2015, яка сприяє реалізації принципів управління якістю надання освітніх послуг та  удосконаленню управлінських процесів.

Постійне покращення   якості освіти реалізується за допомогою проведення внутрішніх аудитів, моніторингу та вимірювання виробничих процесів, критичного аналізування з боку керівництва структурних підрозділів та академії, запровадження коригувальних та запобіжних дій.

12-15 вересня в ХМАПО  серед деканів та помічників деканів факультетів,  керівників навчальних підрозділів академії, членів внутрішньовузівської інпекційної комісії було проведено навчання внутрішніх аудиторів, в ході якого проаналізовано різницю між вимогами міжнародного стандарту ІSО 9001:2008 та ІSО 9001:2015, схему процесів системи менеджменту якості та Політику у сфері якості ХМАПО, методологію планування та проведення внутрішніх аудитів в академії. На заняттях було зазначено, що внутрішній аудит проводиться з метою перевірки та оцінки відповідності існуючих процесів вимогам стандарту, відповідності діяльності структурних підрозділів закладу встановленим вимогам нормативних документів, результативності  системи менеджменту якості  по виконанню встановлених цілей та основних принципів діяльності академії.

Кожний учасник отримає сертифікат, який підтверджує підвищення кваліфікації внутрішнього аудитора  системи менеджменту якості , яка функціонує в ХМАПО у відповідності з вимогами стандарту ІSО 9001:2015.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.