У ХМАПО проведено навчання внутрішніх аудиторів

В ХМАПО послідовно продовжується  впровадження системи менеджменту якості освіти відповідно до вимог міжнародного стандарту ІSО 9001:2015, яка сприяє реалізації принципів управління якістю надання освітніх послуг та  удосконаленню управлінських процесів.

Постійне покращення   якості освіти реалізується за допомогою проведення внутрішніх аудитів, моніторингу та вимірювання виробничих процесів, критичного аналізування з боку керівництва структурних підрозділів та академії, запровадження коригувальних та запобіжних дій.

12-15 вересня в ХМАПО  серед деканів та помічників деканів факультетів,  керівників навчальних підрозділів академії, членів внутрішньовузівської інпекційної комісії було проведено навчання внутрішніх аудиторів, в ході якого проаналізовано різницю між вимогами міжнародного стандарту ІSО 9001:2008 та ІSО 9001:2015, схему процесів системи менеджменту якості та Політику у сфері якості ХМАПО, методологію планування та проведення внутрішніх аудитів в академії. На заняттях було зазначено, що внутрішній аудит проводиться з метою перевірки та оцінки відповідності існуючих процесів вимогам стандарту, відповідності діяльності структурних підрозділів закладу встановленим вимогам нормативних документів, результативності  системи менеджменту якості  по виконанню встановлених цілей та основних принципів діяльності академії.

Кожний учасник отримає сертифікат, який підтверджує підвищення кваліфікації внутрішнього аудитора  системи менеджменту якості , яка функціонує в ХМАПО у відповідності з вимогами стандарту ІSО 9001:2015.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»