23.09.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад

ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД:

Деканів факультетів: хірургічного; терапевтичного; педіатричного; загальної практики – сімейної медицини; громадського здоров я.

Завідувача кафедри : патологічної анатомії.

Професорів кафедр: стоматології дитячого віку, ортодонтії та імплантології (0,5 ставки); клінічної інформатики та інформаційних технологій в управлінні охороною здоров’я.

Доцентів кафедр: ортопедичної стоматології та ортодонтії дорослих (0,5 ставки); терапії (0,5 ставки); терапії, ревматології та клінічної фармакології (0,5 ставки).

Строк конкурсу - місяць з дня опублікування (з 23.09.2017 ).

З питань конкурсу звертатися за адресою: 61176, м . Харків,

вулиця Амосова, 58, відділ кадрів.

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики