23.09.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад

ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД:

Деканів факультетів: хірургічного; терапевтичного; педіатричного; загальної практики – сімейної медицини; громадського здоров я.

Завідувача кафедри : патологічної анатомії.

Професорів кафедр: стоматології дитячого віку, ортодонтії та імплантології (0,5 ставки); клінічної інформатики та інформаційних технологій в управлінні охороною здоров’я.

Доцентів кафедр: ортопедичної стоматології та ортодонтії дорослих (0,5 ставки); терапії (0,5 ставки); терапії, ревматології та клінічної фармакології (0,5 ставки).

Строк конкурсу - місяць з дня опублікування (з 23.09.2017 ).

З питань конкурсу звертатися за адресою: 61176, м . Харків,

вулиця Амосова, 58, відділ кадрів.

26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету