23.09.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад

ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД:

Деканів факультетів: хірургічного; терапевтичного; педіатричного; загальної практики – сімейної медицини; громадського здоров я.

Завідувача кафедри : патологічної анатомії.

Професорів кафедр: стоматології дитячого віку, ортодонтії та імплантології (0,5 ставки); клінічної інформатики та інформаційних технологій в управлінні охороною здоров’я.

Доцентів кафедр: ортопедичної стоматології та ортодонтії дорослих (0,5 ставки); терапії (0,5 ставки); терапії, ревматології та клінічної фармакології (0,5 ставки).

Строк конкурсу - місяць з дня опублікування (з 23.09.2017 ).

З питань конкурсу звертатися за адресою: 61176, м . Харків,

вулиця Амосова, 58, відділ кадрів.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»