27.09.2017
Кафедрі променевої діагностики ХМАПО 90 років
В м. Одесі 21-22 вересня 2017 року відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю "Сучасні теоретичні та практичні аспекти радіології», присвячена 90-річчю кафедри променевої діагностики Харківської медичної академії післядипломної освіти, що внесена до "Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, наукових семінарів і пленумів, які проводитимуться у 2017 році.
Організатори конференції Харківська медична академія післядипломної освіти, Асоціація радіологів України, Всеукраїнська асоціація рентгенологів, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
На конференцію зібралися провідні фахівці з України, Білорусі, Нідерландів, Туреччини, Молдови, Японії, Грузії, Росії, які працюють над сучасними проблемами теоретичного і практичного розвитку,  стандартизації променевих методів діагностики. Серед учасників конференції були як провідні науковці, так і молоді вчені, клінічні ординатори та аспіранти з України та з інших країн зарубіжжя.
З трибуни пролунали вітальні слова на адресу кафедри від радіологічної спільноти України та країн зарубіжжя. Було відзначено, що ця дата для співробітників кафедри визначна і заслуговує поваги. За час свого існування кафедра пройшла цікавий шлях становлення, на кафедрі створено ґрунтовну базу для проведення навчального та наукового процесу, закладено підвалени славетної Харківської школи рентгенології. За 90-річну історію існування кафедри невтомна праця декількох поколінь вчених під керівництвом (проф. Шліфера Й.Г., проф. Лемберга М.А., проф. Кіношенка Ю.Т., проф. Спузяка М.І., проф. Шармазанової О.П.) дозволила виконати величезний обсяг наукових робіт, впровадити у практику найактуальніші розробки з променевої діагностики в рентгеноостеології, рентгеногастроентерології, рентгенопульмонології, дитячій рентгенології, тощо.
Науково-практична конференція пройшла на високому рівні. В рамках науково-практичної конференції було проведено Школу з нейрорадіології, присвячену актуальним питанням невідкладної нейрорадіології, прочитано 25 лекцій (з них 12 – іноземними фахівцями), проведено 8 майстер-класів (з них – 2 іноземними фахівцями), в рамках наукової сесії зроблено 12 доповідей (з них – 2 – іноземними науковцями).
За два дні конференцію відвідало більше 320 фахівців з 8 країн світу та з 22 регіонів України.
Підводячи підсумки, хочеться сказати, що науково-практична конференція з Міжнародною участю "Сучасні теоретичні та практичні аспекти радіології», присвячена 90-річчю кафедри променевої діагностики ХМАПО підтвердила свій високий статус і стала святом не тільки для співробітників кафедри, але й для усієї радіологічної спільноти України та країн зарубіжжя.

17.10.2017
5-6 жовтня відбулася науково-практичної конференції «Урологія, андрологія, нефрологія-2017»
10.10.2017
5-6 жовтня 2017 року у ХМАПО відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю