Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


10.10.2017
5-6 жовтня 2017 року у ХМАПО відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю

У ХМАПО 5-6 жовтня 2017 року  відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю "Стоматологічна наука і практика на Слобожанщині: історія, надбання і перспективи розвитку", присвячена 90 річчю першої кафедри стоматологічного фаху ХМАПО (проіснувала до 1967 року) та річниці створення навчально-наукового інституту стоматології та щелепно-лицевої хірургії ХМАПО.

Конференція занесена до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які заплановані у 2017 році (№ 25, План проведення наукових, науково-технічних симпозіумів, з’їздів, конференцій, семінарів, нарад в Україні в 2016-2017 роках; інформаційний бюлетень // МОН України; УкрІНТЕІ. - К., 2016. - Вип. 3. с. 48).

Захід відкрив ректор ХМАПО проф. Хвисюк О.М. Він привітав учасників конференції. Присутніх також вітали: народний депутат України Матвієнко А.С., від імені ректора Української медичної стоматологічної академії проф. Ждана В.М. проф. Нідзельський М.Я., президент асоціації стоматологів України, проф. Мазур І.П., заступник голови обласного комітету харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Пустовойт Т.Б., директор навчально-наукового інституту стоматології та щелепно-лицевої хірургії проф. Діасамідзе Е.Д. та інші.

На пленарних засіданнях виступили: головний позаштатний спеціаліст зі стоматології департаменту Охорони здоров’я харківської обласної державної адміністрації, головний лікар КЗОЗ «Обласна стоматологічна поліклініка» Волосов Є.В.; завідувач кафедри терапевтичної стоматології ХНМУ проф. Рябоконь Є.Н.; президент громадського об’єднання «Стоматолог» Чеховський В.В. та інші.

Другий день був присвячений секційним засіданням. Велике зацікавлення учасників та гостей викликали «Нападовські читання», які зайняли дві секції: із ортопедичної стоматології та із ортодонтії.

На конференції виступили із докладами науковці із Грузії, Білорусі та Молдови, вчені зі Львову, Києва, Дніпра, Сум, Луцька, Івано-Франківська, Вінниці, Житомира та Полтави. У конференції також прийняли участь представники країн далекого зарубіжжя: із Йорданії, Палестини, Лівану, Лівії, Марокко, Азербайджану, Туркменістану, Татарстану. Загальна кількість учасників склала біля трьохсот осіб.

07.12.2017
У листопаді 2017 року ХМАПО відвідала доктор наук Агата Возняк-Краков‘ян
04.12.2017
Співробітники служби забезпечення якості освіти ХМАПО прийняли участь у XII Міжнародній науково – практичній конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору»
24.11.2017
На кафедрі стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО відбулось виїзне розширене засідання опорної кафедри МОЗ України з післядипломної освіти
16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту