Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


30.10.2017
Представники ХМАПО взяли участь у воркшопі по створенню «Центру розвитку громадського здоров’я» при Українському католицькому університеті.

Представники ХМАПО взяли участь у воркшопі по створенню «Центру розвитку громадського здоров’я» при Українському католицькому університеті.

Було створено Центр розвитку громадського здоров’я на базі Факультету наук про здоров’я, який буде співпрацювати з структурними підрозділами УКУ, з державними, регіональними та місцевими організаціями та  Міністерством охорони здоров’я.

Стратегічна мета Центру – розвивати напрямок громадського здоров’я в УКУ для евентуального створення Школи громадського здоров’я УКУ відповідно до концепції, яку розробила робоча група під проводом професора Олени Ганьківської і затверджена керівництвом УКУ.

Напрямки діяльності Центру:

-      Проведення міждисциплінарних наукових досліджень у сфері громадського здоров’я.

-      Ведення просвітницької діяльності і промоція здорового способу життя (організація лекцій про здорове харчування, фізичне тренування).

-      Провадження освітньої діяльності.

-      Здійснення експертизи.

Стратегію розвитку Центру формуватиме дорадча рада із українських та закордонних експертів у сфері громадського здоров’я, яку очолюватиме Олена Ганьківська, професор з Університету Сімона Фрейзера, директор Інститут дослідження та політики міжсекторальних досліджень.

Серед міжнародних експертів : доктор Олена Ганківська, професор з Університету Сімона Фрейзера, директор Інститут дослідження та політики міжсекторальних досліджень; доктор Джуліан Гудман, директор Міжнародної агенції з акредитації освітніх програм у сфері громадського здоров’я, доктор Стефан Пекхем, директор і професор Департаменту досліджень та політики в галузі охорони здоров’я (London School of Hygiene and Tropical Medicine), представник Центру Кентського Університету з досліджень медичних послуг, доцент Інституту політики в галузі охорони здоров’я, менеджменту та оцінки (IHPME) у Торонтському університеті; доктор Амардіп Сінд, директор і професор Канадського науково-дослідного відділу досліджень медичних послуг (Школа громадського здоров’я, Університет Онтаріо (Лондон, Канада); Петро Романюк, в. о. начальника відділу політики охорони здоров’я, Школи громадського здоров’я (Медичний університет Сілезії), Ліз Паславські, консультант у питаннях трансформації бізнесу в сфері охорони здоров’я, фахівець-практик у галузі громадського здоров’я, Анастасія Сальникова, асоційований науковий співробітник (Інститут міжсекторальних досліджень та політики (Університет Сімона Фрейзера), Анна Воробйова, асоційований науковий співробітник (Інститут міжсекторальних досліджень та політики (Університет Сімона Фрейзера), Катерина Жабановська, директор, доцент кафедри міжнародного здоров’я (Асоціація шкіл громадського здоров’я в Європейському регіоні, Маастрихтський університет, факультет медичної медицини та наук про життя), Dr. Ricardo Baptista Leite, голова Інституту громадського здоров’я (Католицький університет в Португалії), Ігор Перегінець, експерт ВООЗ у питаннях системи охорони здоров’я та громадського здоров’я.

Серед українських експертів : доктор Іван Миронюк (Ужгородський Національний медичний університет), Констянтин Думчєв, науковий директор Українського інституту політики громадського здоров’я), доктор Наталія Кириченко, експерт в сфері громадського здоров’я; Юрій Коломійченко, доцент кафедри радіології та педіатричної радіології (KMAPE (Kharkiv); Констянтин Талалаєв, проректор ONMU (Odesa), доцент кафедри соціальної медицини та медичного управління, Михайло Рябінчук, начальник відділу комунікації та промоції здоров’я Центру громадського здоров’я при Міністерстві охорони здоров’я.

( інформація та фото взяті з відкритих джерел


24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»
10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
10.10.2018
У ХМАПО пройшли педагогічні навчання «Познай себе»
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
29.09.2018
Запрошуємо до участі у Науково-практичній конференції на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”