Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


02.11.2017
Харківська медична академія післядипломної освіти розширює діяльність з практично-орієнтованої підготовки

Відпрацювання практичних навиків надання невідкладної допомоги лікарями-інтернами та слухачами циклів підвищення кваліфікації здійснюється в навчально-тренінговому центрі кафедри медицини невідкладних станів і медицини катастроф на багатофункціональних тренажерах з використанням комп’ютерних симуляторів, засобів зупинки кровотечі, відновлення прохідності дихальних шляхів, внутрішньокісткового введення лікарських засобів, іммобілізації та транспортування постраждалих. З метою проведення практичних тренінгів за сучасними стандартами в 2016 – 2017 роках академія додатково закупила навчальне оснащення для навчально-тренінгового центру кафедри на близько 2 млн. грн.. 

Співробітники академії, в 2016 році в Естонії (м. Тарту) пройшли навчальні курси (англійською мовою) з тактичної медицини за стандартами НАТО (Tactical Combat Casualty Care, Advanced Trauma Life Support, Bleeding Control for the Injured), в березні 2017 р. - 48-годинний курс «Перший на місці події», який проводить ГО «Захист патріотів» (Patriot defense), короткотривалі (12 годин) курси інформації та стажування («Медичне сортування при масових випадках», «Відновлення прохідності дихальних шляхів: надгортанні пристрої, конікотомія», «Евакуація постраждалих з транспортних засобів»), тренінги з тактичної медицини «Основи оперативно-тактичного догляду за пораненими», «Розширений догоспітальний догляд при травмі», 40-годинний курс «Перша допомога при травмі», 12-годинний курс «Навчання населення наданню першої допомоги», та отримали відповідні сертифікати.

За наявності сертифікованих тренерів академією розроблений та проведений 40-годинний «Інтенсивний поглиблений курс відпрацювання практичних навичок при невідкладних станах» (для лікарів-інтернів, лікарів-спеціалістів) та 24-годинний навчальний курс «Підготовка викладачів та викладачів-інструкторів», розроблені навчальні курси: «Перший на місці події», «Перша допомога при травмі», «Домедична допомога при раптовій зупинці серця та загрозливих життю станах» для осіб (водії транспортних засобів, співробітники Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці), чия повсякденна діяльність може потребувати надання першої домедичної допомоги при загрозливих життю станах.

Кафедрою медицини невідкладних станів і медицини катастроф в серпні 2017 р. проведений безкоштовний майстер клас з першої допомоги для 100 осіб військової частини Національної гвардії, в липні 2017 р. - безкоштовне 3-денне навчання першій допомозі з урахуванням особливостей при військових  діях капеланів, які від'їжджають у зону АТО.

Академією укладено договір про проведення занять з апеляційним судом Харківської області з навчання на курсі домедичної підготовки «Домедична допомога при раптовій зупинці серця та загрозливих життю станах».

Академія долучилася до всеєвропейського дня «Врятуй життя» і 16 жовтня 2017 р. на базі Центру екстреної медичної допомоги співробітниками кафедри медицини невідкладних станів і медицини катастроф проведена серія безкоштовних майстер класів з допомоги при раптовій зупинці серця.

Співробітники кафедри медицини невідкладних станів і медицини катастроф взяли участь в підготовці команд та були суддями на Харківських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги 28 квітня 2017 р, а також взяли участь в підготовці бригад екстреної медичної допомоги до «Сумських медичних ралі-2017» 1 травня - 2 червня 2017 року.


07.12.2017
У листопаді 2017 року ХМАПО відвідала доктор наук Агата Возняк-Краков‘ян
04.12.2017
Співробітники служби забезпечення якості освіти ХМАПО прийняли участь у XII Міжнародній науково – практичній конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору»
24.11.2017
На кафедрі стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО відбулось виїзне розширене засідання опорної кафедри МОЗ України з післядипломної освіти
16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».
15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту