09.11.2017
Майстер-клас

Кафедрою медицини невідкладних станів та медицини катастроф ХМАПО  сумісно з центром екстреної медичної допомоги по запрошенню кафедри фізіології  Харківського національного медичного університету проведено майстер-клас "Базова підтримка життя" для студентів 2го курсу ХНМУ.

10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”