15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту

З метою виховання у студентів патріотичних почуттів, любові і поваги до рідної мови і культури 65 студентів другого курсу 9 листопада 2017 року взяли участь у написанні радіодиктанту і показали хороші результати.

Для студентів першого курсу було влаштоване свято до Дня української мови і писемності «Слово рідне – України слава!». Студенти старших курсів  провели захід у нестандартному форматі де  гості свята могли впевнитись у невичерпній красі українського слова крізь призму української літератури. Так Матюшенко Вероніка ( гр. М-12) і Фіголь Антон ( гр. М-11) зіграли сцену знайомства Мавки і Лукаша з драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», Чекін Ярослав і Безпалий Богдан ( гр. М-12) показали гумористичну сцену розмови Карпа і Лавріна Кайдашів з повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», а Скубченко Ангеліна (гр. М-12) надзвичайно натхненно зіграла роль Лілеї з однойменної балади Т. Шевченка. Студенти завершили захід піснею «Мова єднання» з елементами флешмобу і створили «квітуче серце України».

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.