15.11.2017
Студенти Медичного коледжу ХМАПО взяли участь у написанні радіодиктанту

З метою виховання у студентів патріотичних почуттів, любові і поваги до рідної мови і культури 65 студентів другого курсу 9 листопада 2017 року взяли участь у написанні радіодиктанту і показали хороші результати.

Для студентів першого курсу було влаштоване свято до Дня української мови і писемності «Слово рідне – України слава!». Студенти старших курсів  провели захід у нестандартному форматі де  гості свята могли впевнитись у невичерпній красі українського слова крізь призму української літератури. Так Матюшенко Вероніка ( гр. М-12) і Фіголь Антон ( гр. М-11) зіграли сцену знайомства Мавки і Лукаша з драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», Чекін Ярослав і Безпалий Богдан ( гр. М-12) показали гумористичну сцену розмови Карпа і Лавріна Кайдашів з повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», а Скубченко Ангеліна (гр. М-12) надзвичайно натхненно зіграла роль Лілеї з однойменної балади Т. Шевченка. Студенти завершили захід піснею «Мова єднання» з елементами флешмобу і створили «квітуче серце України».

10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”