16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».

У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ  ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».

Для реалізації парадигми безперервної освіти лікарів ортодонтів на базі навчально - наукового інституту стоматології та щелепно-лицевої хірургії Харківської медичної академії післядипломної освіти у грудні 2016 року було створено тренінговий ортодонтичний центр імені проф. Нападова М.А.

14 листопада 2017 року у цьому центрі закінчила навчання перша група десятимісячного циклу спеціалізації за фахом «ортодонтія» слухачів із Харкова та області та інших міст: Дніпра, Кролевця, Кременчука.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»