16.11.2017
У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».

У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ  ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія».

Для реалізації парадигми безперервної освіти лікарів ортодонтів на базі навчально - наукового інституту стоматології та щелепно-лицевої хірургії Харківської медичної академії післядипломної освіти у грудні 2016 року було створено тренінговий ортодонтичний центр імені проф. Нападова М.А.

14 листопада 2017 року у цьому центрі закінчила навчання перша група десятимісячного циклу спеціалізації за фахом «ортодонтія» слухачів із Харкова та області та інших міст: Дніпра, Кролевця, Кременчука.

02.08.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
21.07.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету