Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


24.11.2017
На кафедрі стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО відбулось виїзне розширене засідання опорної кафедри МОЗ України з післядипломної освіти

17 листопада 2017 р. на кафедрі стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО відбулось виїзне розширене засідання опорної кафедри МОЗ України з післядипломної освіти лікарів-стоматологів із фаху «Стоматологія», «Терапевтична стоматологія» на 2017-2018 навчальний рік.

Опорною кафедрою післядипломної освіти лікарів-стоматологів є кафедра післядипломної освіти в «Українській медичній стоматологнічній академії». Виїзне розширене засідання опорної кафедри з фаху «Стоматологія», «Терапевтична стоматологія» відбулось з порядком денним:

1. Обговорення та затвердження навчального плану та програми спеціалізації (інтернатури) випускників вищих медичних закладів освіти ІІІ – І V рівнів акредитації за фахом «Стоматологія»

- Доповідач – проф. Скрипников П.М.

- зав. кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів ВДНЗУ «УМСА» і представники кафедрпіслядипломної освіти України.

2. 50 – річний вклад кафедри стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО у розвиток післядипломної освіти.

- проф. Куцевляк В.Ф. – зав. кафедри стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО.

3. Прийняття рішення.

Із 20 кафедр післядипломної освіти за фахом «Стоматологія» і «Терапевтична стоматологія» були представники від 14 кафедр: завідувачі кафедр, доценти, завучі кафедр.

По першому питанню порядку денного виступили 10 чоловік, дуже зацікавлено обговорювали результати КРОК-3 від 7 листопада 2017 р., у звязку з цим було надано низку пропозицій, що стосувалися, як самих тестів, так і процедури допуску до КРОКу.

Друге питання розглядали сумісно з членами асоціацій стоматологів Харківського регіону.

З доповіддю про 50 річний шлях кафедри стоматології та терапевтичної стоматології виступила завідувач кафедри проф. Куцевляк В.Ф. Було продемонстровано фільм про «Історію кафедри».

Кафедру привітали: представники обласного департаменту охорони здоров’я департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради адміністрація ХМАПО а також завідувачи стоматологічними кафедрами ХМАПО, ХДМУ, головні лікарі усіх стоматологічних поліклінік і відділень м.Харкова і представники різних регіонів України: Івно-Франківськ, Львів, Чернівці, Кривий Ріг, Запоріжжя, м.Рубіжне (Луганський медичний університет), Полтава, Київ (КНМАПО і мед університет ім. Богомольця), ХДМУ та інші. Співробітники кафедри були нагороджені почесними грамотами адміністрації ХМАПО.

Святкування проходило на основній базі кафедри, обласній стоматологічній поліклініці, яка на протязі 50 років є базою кафедри, при участі Головного позаштатного спеціаліста УОЗ ХОГА зі стоматології, головного лікаря обласної стоматологічної поліклініки Волосова Євгена Віталійовича і співробітників поліклініки, за що ми їм щиро вдячні.

українська  
06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"
27.11.2018
В ХМАПО закінчився перший курс підготовки поліцейських з надання домедичної допомоги «Перший на місці події».
23.11.2018
Практичний психолог ХМАПО прийняла участь у конференції «LVSC Congres Cross-over» у Нідерландах
22.11.2018
В ХМАПО розпочато цикл занять з проблем академічної доброчесності