Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


24.11.2017
На кафедрі стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО відбулось виїзне розширене засідання опорної кафедри МОЗ України з післядипломної освіти

17 листопада 2017 р. на кафедрі стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО відбулось виїзне розширене засідання опорної кафедри МОЗ України з післядипломної освіти лікарів-стоматологів із фаху «Стоматологія», «Терапевтична стоматологія» на 2017-2018 навчальний рік.

Опорною кафедрою післядипломної освіти лікарів-стоматологів є кафедра післядипломної освіти в «Українській медичній стоматологнічній академії». Виїзне розширене засідання опорної кафедри з фаху «Стоматологія», «Терапевтична стоматологія» відбулось з порядком денним:

1. Обговорення та затвердження навчального плану та програми спеціалізації (інтернатури) випускників вищих медичних закладів освіти ІІІ – І V рівнів акредитації за фахом «Стоматологія»

- Доповідач – проф. Скрипников П.М.

- зав. кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів ВДНЗУ «УМСА» і представники кафедрпіслядипломної освіти України.

2. 50 – річний вклад кафедри стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО у розвиток післядипломної освіти.

- проф. Куцевляк В.Ф. – зав. кафедри стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО.

3. Прийняття рішення.

Із 20 кафедр післядипломної освіти за фахом «Стоматологія» і «Терапевтична стоматологія» були представники від 14 кафедр: завідувачі кафедр, доценти, завучі кафедр.

По першому питанню порядку денного виступили 10 чоловік, дуже зацікавлено обговорювали результати КРОК-3 від 7 листопада 2017 р., у звязку з цим було надано низку пропозицій, що стосувалися, як самих тестів, так і процедури допуску до КРОКу.

Друге питання розглядали сумісно з членами асоціацій стоматологів Харківського регіону.

З доповіддю про 50 річний шлях кафедри стоматології та терапевтичної стоматології виступила завідувач кафедри проф. Куцевляк В.Ф. Було продемонстровано фільм про «Історію кафедри».

Кафедру привітали: представники обласного департаменту охорони здоров’я департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради адміністрація ХМАПО а також завідувачи стоматологічними кафедрами ХМАПО, ХДМУ, головні лікарі усіх стоматологічних поліклінік і відділень м.Харкова і представники різних регіонів України: Івно-Франківськ, Львів, Чернівці, Кривий Ріг, Запоріжжя, м.Рубіжне (Луганський медичний університет), Полтава, Київ (КНМАПО і мед університет ім. Богомольця), ХДМУ та інші. Співробітники кафедри були нагороджені почесними грамотами адміністрації ХМАПО.

Святкування проходило на основній базі кафедри, обласній стоматологічній поліклініці, яка на протязі 50 років є базою кафедри, при участі Головного позаштатного спеціаліста УОЗ ХОГА зі стоматології, головного лікаря обласної стоматологічної поліклініки Волосова Євгена Віталійовича і співробітників поліклініки, за що ми їм щиро вдячні.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США
11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.