04.12.2017

Співробітники служби забезпечення якості освіти ХМАПО прийняли участь у XII Міжнародній науково – практичній конференції  «Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору» яка відбулася у Києві 23-25 листопада 2017 року.

Серед учасників конференції були представники Східно – Європейського інституту психології (Україна - Франція), Університету Стамбулу (Турція), Інститут проблем виховання НАПН України (Україна), Гданського університету (Польща), Європейського агентства з розвитку вищої освіти та забезпечення якості (Боснія і Герцеговина) та інші.

На конференції висвітлювалися такі питання:

Тренінг – марафон «Навчання – Якість – Моніторинг»

Навчально – демонстраційна сесія «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики»

Навчально – демонстраційна сесія «Інтеграція у європейський освітній простір: здобутки, проблеми, перспективи».

За участі у конференції було отримано сертифікат з підвищення кваліфікації.

02.08.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
21.07.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету