04.12.2017

Співробітники служби забезпечення якості освіти ХМАПО прийняли участь у XII Міжнародній науково – практичній конференції  «Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору» яка відбулася у Києві 23-25 листопада 2017 року.

Серед учасників конференції були представники Східно – Європейського інституту психології (Україна - Франція), Університету Стамбулу (Турція), Інститут проблем виховання НАПН України (Україна), Гданського університету (Польща), Європейського агентства з розвитку вищої освіти та забезпечення якості (Боснія і Герцеговина) та інші.

На конференції висвітлювалися такі питання:

Тренінг – марафон «Навчання – Якість – Моніторинг»

Навчально – демонстраційна сесія «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики»

Навчально – демонстраційна сесія «Інтеграція у європейський освітній простір: здобутки, проблеми, перспективи».

За участі у конференції було отримано сертифікат з підвищення кваліфікації.

06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"
27.11.2018
В ХМАПО закінчився перший курс підготовки поліцейських з надання домедичної допомоги «Перший на місці події».
23.11.2018
Практичний психолог ХМАПО прийняла участь у конференції «LVSC Congres Cross-over» у Нідерландах
В ХМАПО розпочато цикл занять з проблем академічної доброчесності