04.12.2017

Співробітники служби забезпечення якості освіти ХМАПО прийняли участь у XII Міжнародній науково – практичній конференції  «Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору» яка відбулася у Києві 23-25 листопада 2017 року.

Серед учасників конференції були представники Східно – Європейського інституту психології (Україна - Франція), Університету Стамбулу (Турція), Інститут проблем виховання НАПН України (Україна), Гданського університету (Польща), Європейського агентства з розвитку вищої освіти та забезпечення якості (Боснія і Герцеговина) та інші.

На конференції висвітлювалися такі питання:

Тренінг – марафон «Навчання – Якість – Моніторинг»

Навчально – демонстраційна сесія «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики»

Навчально – демонстраційна сесія «Інтеграція у європейський освітній простір: здобутки, проблеми, перспективи».

За участі у конференції було отримано сертифікат з підвищення кваліфікації.

25.05.2018
ХМАПО оголошує конкурс на прийом до аспірантури
25.05.2018
Молоді вчені ХМАПО отримали стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених
Конференція трудового колективу ХМАПО
Круглий стіл «Як поліпшити довіру до імунопрофілактики?»
19.05.2018
Слухачі ХМАПО взяли участь у круглому столі Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір»