04.12.2017

Співробітники служби забезпечення якості освіти ХМАПО прийняли участь у XII Міжнародній науково – практичній конференції  «Вища освіта України у контексті інтеграції до Європейського освітнього простору» яка відбулася у Києві 23-25 листопада 2017 року.

Серед учасників конференції були представники Східно – Європейського інституту психології (Україна - Франція), Університету Стамбулу (Турція), Інститут проблем виховання НАПН України (Україна), Гданського університету (Польща), Європейського агентства з розвитку вищої освіти та забезпечення якості (Боснія і Герцеговина) та інші.

На конференції висвітлювалися такі питання:

Тренінг – марафон «Навчання – Якість – Моніторинг»

Навчально – демонстраційна сесія «Інноваційні методи викладання, навчання й менеджменту: новітні світові та європейські практики»

Навчально – демонстраційна сесія «Інтеграція у європейський освітній простір: здобутки, проблеми, перспективи».

За участі у конференції було отримано сертифікат з підвищення кваліфікації.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»