У листопаді 2017 року ХМАПО відвідала доктор наук Агата Возняк-Краков‘ян
У листопаді 2017 року кафедру організації охорони здоров`я, публічного управління та адміністрування відвідала доктор наук Агата Возняк-Краков‘ян, фахівець в галузі психології з р.Польща, Інститут соціальних наук та безпеки Академії ім. Яна Длугоша в Ченстохові.
Наша колега провела цікаву лекцію для слухачів циклу ТУ «Публічне управління та адміністрування в охороні здоров`я» на тему «Стереотипи поведінки і управління в діяльності керівників».
Дякуємо за співпрацю шановній пані Агаті і проф.,д.н.держ.упр. Олександру Віталійовичу Радченко. Чекаємо подальших зустрічей і спільних проектів.
19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»