Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


07.12.2017
У листопаді 2017 року ХМАПО відвідала доктор наук Агата Возняк-Краков‘ян
У листопаді 2017 року кафедру організації охорони здоров`я, публічного управління та адміністрування відвідала доктор наук Агата Возняк-Краков‘ян, фахівець в галузі психології з р.Польща, Інститут соціальних наук та безпеки Академії ім. Яна Длугоша в Ченстохові.
Наша колега провела цікаву лекцію для слухачів циклу ТУ «Публічне управління та адміністрування в охороні здоров`я» на тему «Стереотипи поведінки і управління в діяльності керівників». 
Дякуємо за співпрацю шановній пані Агаті і проф.,д.н.держ.упр. Олександру Віталійовичу Радченко. Чекаємо подальших зустрічей і спільних проектів.
10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
29.09.2018
Запрошуємо до участі у Науково-практичній конференції на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
27.09.2018
Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Слобожанські читання. Фармацевтичне і медичне право України: інновації, доступність і перспективи розвитку організації фармацевтичної справи»
26.09.2018
В м. Одесі відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем»