19.12.2017
Співробітники ХМАПО, в рамках програми співпраці Україна-Ізраїль під егідою НАТО, відвідали Медичний центр Галілеї (Ізраїль).
За цей час вони ознайомилися з клінікою, її історією розвитку та перспективними планами. Відвідали клінічні відділення та відділення реанімації. Подивилися електронну базу даних та історію хвороби пацієнта.
Побували у підземних приміщеннях, які законсервовані для роботи під час евакуації, на час воєнних дій.

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики