11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.

У 2017 році Національній академії педагогічних наук України виповнилося 25 років. Чверть століття науковці НАПН України плідно працюють на теренах освіти і науки України. Успішні наукові пошуки вчених підтримуються і поширюються педагогічними колективами. Кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО активно апробовує запропоновані дослідниками інноваційні ідеї, підходи та втілює у післядипломну медичну освіту, що відзначено дипломом НАПН України.

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики