11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.

У 2017 році Національній академії педагогічних наук України виповнилося 25 років. Чверть століття науковці НАПН України плідно працюють на теренах освіти і науки України. Успішні наукові пошуки вчених підтримуються і поширюються педагогічними колективами. Кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО активно апробовує запропоновані дослідниками інноваційні ідеї, підходи та втілює у післядипломну медичну освіту, що відзначено дипломом НАПН України.

19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
18.01.2018
Асистенту кафедри травматології, анестезіології та військової хірургії ХМАПО ПУСТОВОЙТ Катерині Борисівні була присуджена премія Президента України
11.01.2018
Завідувач кафедри ультразвукової діагностики ХМАПО професор Абдуллаєв Р.Я. прийняв участь у міжнародній конференції у м. Чікаго, США