11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.

У 2017 році Національній академії педагогічних наук України виповнилося 25 років. Чверть століття науковці НАПН України плідно працюють на теренах освіти і науки України. Успішні наукові пошуки вчених підтримуються і поширюються педагогічними колективами. Кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО активно апробовує запропоновані дослідниками інноваційні ідеї, підходи та втілює у післядипломну медичну освіту, що відзначено дипломом НАПН України.

21.07.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету