11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.

У 2017 році Національній академії педагогічних наук України виповнилося 25 років. Чверть століття науковці НАПН України плідно працюють на теренах освіти і науки України. Успішні наукові пошуки вчених підтримуються і поширюються педагогічними колективами. Кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО активно апробовує запропоновані дослідниками інноваційні ідеї, підходи та втілює у післядипломну медичну освіту, що відзначено дипломом НАПН України.

14.01.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
08.01.2019
Скасувано об'яву, щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад