11.01.2018
Кафедру педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО відзначено дипломом НАПН України.

У 2017 році Національній академії педагогічних наук України виповнилося 25 років. Чверть століття науковці НАПН України плідно працюють на теренах освіти і науки України. Успішні наукові пошуки вчених підтримуються і поширюються педагогічними колективами. Кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО активно апробовує запропоновані дослідниками інноваційні ідеї, підходи та втілює у післядипломну медичну освіту, що відзначено дипломом НАПН України.

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»