18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача». На семінарі були висвітлені питання планування навчального навантаження викладача, навчально-методичної роботи з урахуванням сучасних вимог до методичного забезпечення самостійної роботи слухачів, організаційно-методичної роботи, науково-дослідної, лікувально-консультативної роботи, спільної роботи з органами практичної охорони здоров'я. Окремо було наголошено на плануванні підвищення кваліфікації викладачів ХМАПО, своєчасному відображенні змін в плані роботи викладача та висновках про виконання плану. На семінарі були присутні  92 викладача Академії. Всі викладачі отримали методичні матеріали семінару в електронному вигляді.

13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
12.02.2019
Семінар «Дитяча анестезіологія» у м. Зальцбург
08.02.2019
Роз'яснення МОН України, щодо прирівнювання дипломів спеціаліста про перепідготовку до дипломів магістра