18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача». На семінарі були висвітлені питання планування навчального навантаження викладача, навчально-методичної роботи з урахуванням сучасних вимог до методичного забезпечення самостійної роботи слухачів, організаційно-методичної роботи, науково-дослідної, лікувально-консультативної роботи, спільної роботи з органами практичної охорони здоров'я. Окремо було наголошено на плануванні підвищення кваліфікації викладачів ХМАПО, своєчасному відображенні змін в плані роботи викладача та висновках про виконання плану. На семінарі були присутні  92 викладача Академії. Всі викладачі отримали методичні матеріали семінару в електронному вигляді.

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»