Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


18.01.2018
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача».
В ХМАПО 16.01.2018 відбувся навчально-методичний семінар для викладачів Академії «Сучасні вимоги до складання індивідуального плану викладача». На семінарі були висвітлені питання планування навчального навантаження викладача, навчально-методичної роботи з урахуванням сучасних вимог до методичного забезпечення самостійної роботи слухачів, організаційно-методичної роботи, науково-дослідної, лікувально-консультативної роботи, спільної роботи з органами практичної охорони здоров'я. Окремо було наголошено на плануванні підвищення кваліфікації викладачів ХМАПО, своєчасному відображенні змін в плані роботи викладача та висновках про виконання плану. На семінарі були присутні  92 викладача Академії. Всі викладачі отримали методичні матеріали семінару в електронному вигляді.

19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»