19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
  Хірургічна спільнота 20 січня 2018 року відзначає 100 років з дня народження видатного українського вченого та великого хірурга, засновника кафедри торакоабдомінальної хірургії та почесного академіка Харківської медичної академії післядипломної освіти Олександра Олексійовича Шалімова. Період роботи академіка О.О. Шалімова в академії (на той час – Українському інституті удосконалення лікарів) ознаменувався його найвищим професійними та творчими досягненнями, ним створена сучасна харківська хірургічна школа, гідними представниками якої є завідувачі та професори хірургічних кафедр нашої академії.
З нагоди 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова в Харківській медичної академії післядипломної освіти 19.01.2018 р. проведене урочисте засідання Вченої ради хірургічного факультету академії, на засіданні Вченої ради академії завідувач кафедри торакоабдомінальної хірургії проф. М.М. Велігоцький виступив з доповіддю пам’яті вчителя, докладно розповів про його внесок в розвиток вітчизняної та світової хірургії.
Пишаємось великим співвітчизником та нашим колегою, прагнемо прикласти всі зусилля для досягнення високої мети – підготовки найкращих лікарів та патріотів України.
19.02.2018
Науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ»
16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»