Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
  Хірургічна спільнота 20 січня 2018 року відзначає 100 років з дня народження видатного українського вченого та великого хірурга, засновника кафедри торакоабдомінальної хірургії та почесного академіка Харківської медичної академії післядипломної освіти Олександра Олексійовича Шалімова. Період роботи академіка О.О. Шалімова в академії (на той час – Українському інституті удосконалення лікарів) ознаменувався його найвищим професійними та творчими досягненнями, ним створена сучасна харківська хірургічна школа, гідними представниками якої є завідувачі та професори хірургічних кафедр нашої академії.
З нагоди 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова в Харківській медичної академії післядипломної освіти 19.01.2018 р. проведене урочисте засідання Вченої ради хірургічного факультету академії, на засіданні Вченої ради академії завідувач кафедри торакоабдомінальної хірургії проф. М.М. Велігоцький виступив з доповіддю пам’яті вчителя, докладно розповів про його внесок в розвиток вітчизняної та світової хірургії. 
Пишаємось великим співвітчизником та нашим колегою, прагнемо прикласти всі зусилля для досягнення високої мети – підготовки найкращих лікарів та патріотів України. 
02.08.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
21.07.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету