Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
  Хірургічна спільнота 20 січня 2018 року відзначає 100 років з дня народження видатного українського вченого та великого хірурга, засновника кафедри торакоабдомінальної хірургії та почесного академіка Харківської медичної академії післядипломної освіти Олександра Олексійовича Шалімова. Період роботи академіка О.О. Шалімова в академії (на той час – Українському інституті удосконалення лікарів) ознаменувався його найвищим професійними та творчими досягненнями, ним створена сучасна харківська хірургічна школа, гідними представниками якої є завідувачі та професори хірургічних кафедр нашої академії.
З нагоди 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова в Харківській медичної академії післядипломної освіти 19.01.2018 р. проведене урочисте засідання Вченої ради хірургічного факультету академії, на засіданні Вченої ради академії завідувач кафедри торакоабдомінальної хірургії проф. М.М. Велігоцький виступив з доповіддю пам’яті вчителя, докладно розповів про його внесок в розвиток вітчизняної та світової хірургії. 
Пишаємось великим співвітчизником та нашим колегою, прагнемо прикласти всі зусилля для досягнення високої мети – підготовки найкращих лікарів та патріотів України. 
25.05.2018
ХМАПО оголошує конкурс на прийом до аспірантури
25.05.2018
Молоді вчені ХМАПО отримали стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених
24.05.2018
Конференція трудового колективу ХМАПО
22.05.2018
Круглий стіл «Як поліпшити довіру до імунопрофілактики?»
19.05.2018
Слухачі ХМАПО взяли участь у круглому столі Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір»