19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
  Хірургічна спільнота 20 січня 2018 року відзначає 100 років з дня народження видатного українського вченого та великого хірурга, засновника кафедри торакоабдомінальної хірургії та почесного академіка Харківської медичної академії післядипломної освіти Олександра Олексійовича Шалімова. Період роботи академіка О.О. Шалімова в академії (на той час – Українському інституті удосконалення лікарів) ознаменувався його найвищим професійними та творчими досягненнями, ним створена сучасна харківська хірургічна школа, гідними представниками якої є завідувачі та професори хірургічних кафедр нашої академії.
З нагоди 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова в Харківській медичної академії післядипломної освіти 19.01.2018 р. проведене урочисте засідання Вченої ради хірургічного факультету академії, на засіданні Вченої ради академії завідувач кафедри торакоабдомінальної хірургії проф. М.М. Велігоцький виступив з доповіддю пам’яті вчителя, докладно розповів про його внесок в розвиток вітчизняної та світової хірургії.
Пишаємось великим співвітчизником та нашим колегою, прагнемо прикласти всі зусилля для досягнення високої мети – підготовки найкращих лікарів та патріотів України.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
12.02.2019
Семінар «Дитяча анестезіологія» у м. Зальцбург
08.02.2019
Роз'яснення МОН України, щодо прирівнювання дипломів спеціаліста про перепідготовку до дипломів магістра