19.01.2018
До 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова
  Хірургічна спільнота 20 січня 2018 року відзначає 100 років з дня народження видатного українського вченого та великого хірурга, засновника кафедри торакоабдомінальної хірургії та почесного академіка Харківської медичної академії післядипломної освіти Олександра Олексійовича Шалімова. Період роботи академіка О.О. Шалімова в академії (на той час – Українському інституті удосконалення лікарів) ознаменувався його найвищим професійними та творчими досягненнями, ним створена сучасна харківська хірургічна школа, гідними представниками якої є завідувачі та професори хірургічних кафедр нашої академії.
З нагоди 100-річчя з дня народження академіка О.О. Шалімова в Харківській медичної академії післядипломної освіти 19.01.2018 р. проведене урочисте засідання Вченої ради хірургічного факультету академії, на засіданні Вченої ради академії завідувач кафедри торакоабдомінальної хірургії проф. М.М. Велігоцький виступив з доповіддю пам’яті вчителя, докладно розповів про його внесок в розвиток вітчизняної та світової хірургії.
Пишаємось великим співвітчизником та нашим колегою, прагнемо прикласти всі зусилля для досягнення високої мети – підготовки найкращих лікарів та патріотів України.
20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»