30.01.2018
29.03.2018 відбудеться науково-практичніа конференція молодих вчених "ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ В ПЕДІАТРІЇ"
Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичнії конференції молодих вчених "ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ В ПЕДІАТРІЇ", яка відбудеться 29 березня 2018 року на базі ДУ «ІОЗДП НАМН України» (Харків, пр. Ювілейний 52-А) за підтримки Ради молодих вчених Харківської медичної академії післядипломної освіти, Ради молодих вчених Державної установи «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України» (ДУ «ІОЗДП НАМН»), Наукового товариства медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна,  присвячену 25-річчю Національної академії медичних наук України.

Для участі в конференції необхідно до 17 березня 2018 року направити до оргкомітету Інформаційний лист та регістраційну форму.

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»