30.01.2018
29.03.2018 відбудеться науково-практичніа конференція молодих вчених "ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ В ПЕДІАТРІЇ"
Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичнії конференції молодих вчених "ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ В ПЕДІАТРІЇ", яка відбудеться 29 березня 2018 року на базі ДУ «ІОЗДП НАМН України» (Харків, пр. Ювілейний 52-А) за підтримки Ради молодих вчених Харківської медичної академії післядипломної освіти, Ради молодих вчених Державної установи «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України» (ДУ «ІОЗДП НАМН»), Наукового товариства медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна,  присвячену 25-річчю Національної академії медичних наук України.

Для участі в конференції необхідно до 17 березня 2018 року направити до оргкомітету Інформаційний лист та регістраційну форму.

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики