30.01.2018
29.03.2018 відбудеться науково-практичніа конференція молодих вчених "ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ В ПЕДІАТРІЇ"
Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичнії конференції молодих вчених "ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ В ПЕДІАТРІЇ", яка відбудеться 29 березня 2018 року на базі ДУ «ІОЗДП НАМН України» (Харків, пр. Ювілейний 52-А) за підтримки Ради молодих вчених Харківської медичної академії післядипломної освіти, Ради молодих вчених Державної установи «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України» (ДУ «ІОЗДП НАМН»), Наукового товариства медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна,  присвячену 25-річчю Національної академії медичних наук України.

Для участі в конференції необхідно до 17 березня 2018 року направити до оргкомітету Інформаційний лист та регістраційну форму.

13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
12.02.2019
Семінар «Дитяча анестезіологія» у м. Зальцбург
08.02.2019
Роз'яснення МОН України, щодо прирівнювання дипломів спеціаліста про перепідготовку до дипломів магістра