30.01.2018
29.03.2018 відбудеться науково-практичніа конференція молодих вчених "ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ В ПЕДІАТРІЇ"
Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичнії конференції молодих вчених "ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ В ПЕДІАТРІЇ", яка відбудеться 29 березня 2018 року на базі ДУ «ІОЗДП НАМН України» (Харків, пр. Ювілейний 52-А) за підтримки Ради молодих вчених Харківської медичної академії післядипломної освіти, Ради молодих вчених Державної установи «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України» (ДУ «ІОЗДП НАМН»), Наукового товариства медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна,  присвячену 25-річчю Національної академії медичних наук України.

Для участі в конференції необхідно до 17 березня 2018 року направити до оргкомітету Інформаційний лист та регістраційну форму.

10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”