05.02.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у  роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інновації в дитячій
гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря», пам’яті проф. Ю.В. Бєлоусова, яка відбудеться 30-31 травня 2018 року у м. Харкові на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. Конференцію включено до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій які
проводитимуться у 2018 році в Україні  (за № 157).
Проведення конференції заплановано в рамках заходів з нагоди святкування 95-літнього Ювілею Харківської медичної академії післядипломної освіти та 95-річчя кафедри педіатричної гастроентерології та нутріціології.
До участі у конференції запрошуються фахівці різного профілю, які займаються проблемами педіатрії, педіатричної гастроентерології, нутріціології, сімейної медицини, вчені, представники фармакологічних фірм.
Детальну інформацію щодо участі у конференції Ви знайдете у прикріпленому файлі.
Бажаючим взяти участь в роботі конференції просимо надіслати заповнену реєстраційну анкету та заявку на доповідь (усну чи стендову) на електронну адресу організаторів конференції до 30 квітня 2018 року!

Заздалегідь вдячні Вам за участь у конференції!

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики