05.02.2018
Продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох»).

Продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарн их лекцій («лекцій удвох»).

1 лютого 2018 р. в межах виїзного циклу спеціалізація за фахом «загальна практика – сімейна медицина», який проводиться у м. Біла Церква, викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав кафедрою проф. О.А. Цодікова та доц. І.Г. Лапіна) провели бінарну лекцію «Аномалії конституції» для лікарів первинної ланки.

Слухачі жваво обговорювали питання імунопрофілактики у дітей з аномаліями конституції (алергічного, сечокислого, лімфатичного) та взагалі  висказували особисту точку зору на про блему вакцинації дітей з порушеннями стану здоров’я.

Наприкінці лекції слухачам було запропоновано анонімне анкетування щодо задоволеності інноваційною методикою викладання.  Загальний висновок – «бінарну лекцію» позитивно оцінюють лікарі Київщини.

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики