05.02.2018
Продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох»).

Продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарн их лекцій («лекцій удвох»).

1 лютого 2018 р. в межах виїзного циклу спеціалізація за фахом «загальна практика – сімейна медицина», який проводиться у м. Біла Церква, викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав кафедрою проф. О.А. Цодікова та доц. І.Г. Лапіна) провели бінарну лекцію «Аномалії конституції» для лікарів первинної ланки.

Слухачі жваво обговорювали питання імунопрофілактики у дітей з аномаліями конституції (алергічного, сечокислого, лімфатичного) та взагалі  висказували особисту точку зору на про блему вакцинації дітей з порушеннями стану здоров’я.

Наприкінці лекції слухачам було запропоновано анонімне анкетування щодо задоволеності інноваційною методикою викладання.  Загальний висновок – «бінарну лекцію» позитивно оцінюють лікарі Київщини.

13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
12.02.2019
Семінар «Дитяча анестезіологія» у м. Зальцбург
08.02.2019
Роз'яснення МОН України, щодо прирівнювання дипломів спеціаліста про перепідготовку до дипломів магістра