05.02.2018
Продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох»).

Продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарн их лекцій («лекцій удвох»).

1 лютого 2018 р. в межах виїзного циклу спеціалізація за фахом «загальна практика – сімейна медицина», який проводиться у м. Біла Церква, викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав кафедрою проф. О.А. Цодікова та доц. І.Г. Лапіна) провели бінарну лекцію «Аномалії конституції» для лікарів первинної ланки.

Слухачі жваво обговорювали питання імунопрофілактики у дітей з аномаліями конституції (алергічного, сечокислого, лімфатичного) та взагалі  висказували особисту точку зору на про блему вакцинації дітей з порушеннями стану здоров’я.

Наприкінці лекції слухачам було запропоновано анонімне анкетування щодо задоволеності інноваційною методикою викладання.  Загальний висновок – «бінарну лекцію» позитивно оцінюють лікарі Київщини.

02.08.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
21.07.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету