06.02.2018
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики».
Фахівці ХМАПО прийняли участь у засіданні «круглого столу», що відбувся 30 січня 2018 р. у приміщенні Білоцерківської міської ради на тему: «Як поліпшити довіру населення до щеплень? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики». Цей захід був покликаний донести присутнім об'єктивну інформацію про ефективність профілактичних щеплень, повернути втрачену довіру до імунопрофілактики, залучити батьків до усвідомленого рішення вакцинувати дітей.
В якості експерта з питань вакцинації виступила професор О.А. Цодікова (завідуюча кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО), в доповіді якої було представлено стратегічні напрями імунопрофілактики, наголошено на причинах, що породжує у людей недовіру до вакцинації, висвітлено стан справ з вакцинацією за кордоном.
 Професор О.А. Цодікова після відповіді на запитання поділилася досвідом відкриття в дитячих поліклініках м. Харків “ШКІЛ ІМУНІЗАЦІЇ”, в яких з 2010 року при активній участі науковців ХМАПО консультуються батьки з питань імунізації, проводиться роз’яснювальна робота в родинах щодо  важливості профілактики інфекційних захворювань.
У заході взяли участь: Заступник начальника управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради Людмила Гадіяк, депутат Білоцерківської міської ради Андрій Король, заступник директора КП «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» Оксана Сахарова, представники медичної спільноти, головні лікарі лікувальних закладів м. Біла Церква, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»