Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
Харківська медична академія післядипломної освіти має честь запросити Вас прийняти участь у науково-практичній конференції на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”, що відбудеться 04-05 жовтня 2018 року в м. Харків. Організатором даної конференції є Харківська медична академія післядипломної освіти, співорганізатором - ГО «Харківська асоціація лікарів загальної практики-сімейної медицини».
Конференція внесена до основного Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково- практичних конференцій, які проводяться у 2018 році.
 
Оргкомітет конференції запрошує до публікації статей та тез згідно вищевказаної тематики.
Статті будуть опубліковані в журналі ХМАПО «Проблеми безперервної медичної освіти та науки» (журнал включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, затвердженого наказами Міністерства освіти і науки України). 
Статті з супроводжуючими документами надсилати на електронну адресу: "Редакція ХМАПО" redakcia.hmapo@gmail.com або безпосередньо віповідальному секретареві редколегії журналу доценту Рожнову Олександру Олександровичу на адресу: rognov@ukr.net. До статті обов’язково додати авторську справку для спілкування з автором, який відповідає за публікацію статті.
Вимоги до статей викладені окремим файлом або можна ознайомитися на сайті журналу: http://promedosvity.in.ua/

українська  
14.01.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
08.01.2019
Скасувано об'яву, щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад
21.12.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"