Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
Харківська медична академія післядипломної освіти має честь запросити Вас прийняти участь у науково-практичній конференції на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”, що відбудеться 04-05 жовтня 2018 року в м. Харків. Організатором даної конференції є Харківська медична академія післядипломної освіти, співорганізатором - ГО «Харківська асоціація лікарів загальної практики-сімейної медицини».
Конференція внесена до основного Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково- практичних конференцій, які проводяться у 2018 році.
 
Оргкомітет конференції запрошує до публікації статей та тез згідно вищевказаної тематики.
Статті будуть опубліковані в журналі ХМАПО «Проблеми безперервної медичної освіти та науки» (журнал включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, затвердженого наказами Міністерства освіти і науки України). 
Статті з супроводжуючими документами надсилати на електронну адресу: "Редакція ХМАПО" redakcia.hmapo@gmail.com або безпосередньо віповідальному секретареві редколегії журналу доценту Рожнову Олександру Олександровичу на адресу: rognov@ukr.net. До статті обов’язково додати авторську справку для спілкування з автором, який відповідає за публікацію статті.
Вимоги до статей викладені окремим файлом або можна ознайомитися на сайті журналу: http://promedosvity.in.ua/

10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
29.09.2018
Запрошуємо до участі у Науково-практичній конференції на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
27.09.2018
Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Слобожанські читання. Фармацевтичне і медичне право України: інновації, доступність і перспективи розвитку організації фармацевтичної справи»
26.09.2018
В м. Одесі відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем»