12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
Харківська медична академія післядипломної освіти має честь запросити Вас прийняти участь у науково-практичній конференції на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”, що відбудеться 04-05 жовтня 2018 року в м. Харків. Організатором даної конференції є Харківська медична академія післядипломної освіти, співорганізатором - ГО «Харківська асоціація лікарів загальної практики-сімейної медицини».
Конференція внесена до основного Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково- практичних конференцій, які проводяться у 2018 році.

Оргкомітет конференції запрошує до публікації статей та тез згідно вищевказаної тематики.
Статті будуть опубліковані в журналі ХМАПО «Проблеми безперервної медичної освіти та науки» (журнал включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, затвердженого наказами Міністерства освіти і науки України).
Статті з супроводжуючими документами надсилати на електронну адресу: "Редакція ХМАПО" redakcia.hmapo@gmail.com або безпосередньо віповідальному секретареві редколегії журналу доценту Рожнову Олександру Олександровичу на адресу: rognov@ukr.net. До статті обов’язково додати авторську справку для спілкування з автором, який відповідає за публікацію статті.
Вимоги до статей викладені окремим файлом або можна ознайомитися на сайті журналу: http://promedosvity.in.ua/

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»