Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


12.02.2018
Науково-практична конференція на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
Харківська медична академія післядипломної освіти має честь запросити Вас прийняти участь у науково-практичній конференції на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”, що відбудеться 04-05 жовтня 2018 року в м. Харків. Організатором даної конференції є Харківська медична академія післядипломної освіти, співорганізатором - ГО «Харківська асоціація лікарів загальної практики-сімейної медицини».
Конференція внесена до основного Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково- практичних конференцій, які проводяться у 2018 році.
 
Оргкомітет конференції запрошує до публікації статей та тез згідно вищевказаної тематики.
Статті будуть опубліковані в журналі ХМАПО «Проблеми безперервної медичної освіти та науки» (журнал включено до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, затвердженого наказами Міністерства освіти і науки України). 
Статті з супроводжуючими документами надсилати на електронну адресу: "Редакція ХМАПО" redakcia.hmapo@gmail.com або безпосередньо віповідальному секретареві редколегії журналу доценту Рожнову Олександру Олександровичу на адресу: rognov@ukr.net. До статті обов’язково додати авторську справку для спілкування з автором, який відповідає за публікацію статті.
Вимоги до статей викладені окремим файлом або можна ознайомитися на сайті журналу: http://promedosvity.in.ua/

українська  
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
12.02.2019
Семінар «Дитяча анестезіологія» у м. Зальцбург
08.02.2019
Роз'яснення МОН України, щодо прирівнювання дипломів спеціаліста про перепідготовку до дипломів магістра
06.02.2019
Співробітники академії взяли участь у роботі Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті»