16.02.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти розпочала співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
Сьогодні адміністрацією Харківської медичної академії післядипломної освіти було підписано договір з ТОВ "Плагіат" – постачальником антиплагіатного сервісу у системі StrikePlagiarism.com – на 2018 рік.
Під час підписання договору обговорено подальші шляхи підвищення ефективності системи запобігання академічному плагіату.

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики