20.02.2018
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Науково-практичної конференції «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці»
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі  Науково-практичної конференції «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці»

Відкриття конференції відбудеться 21 лютого 2018 року о 10 .00 в актовій залі Харківської медичної академії післядипломної освіти за адресою: вул. Амосова, 58, м. Харків, Україна.

Реєстрація слухачів з 9 .30 в фойє актової зали Харківської медичної академії післядипломної освіти за адресою: вул. Амосова, 58, м. Харків, Україна.

Запрошуємо: сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів, ревматологів, ортопедів-травматологів, неврологів та лікарів інших спеціальностей.

Програма конференції

13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
12.02.2019
Семінар «Дитяча анестезіологія» у м. Зальцбург
08.02.2019
Роз'яснення МОН України, щодо прирівнювання дипломів спеціаліста про перепідготовку до дипломів магістра