20.02.2018
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Науково-практичної конференції «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці»
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі  Науково-практичної конференції «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці»

Відкриття конференції відбудеться 21 лютого 2018 року о 10 .00 в актовій залі Харківської медичної академії післядипломної освіти за адресою: вул. Амосова, 58, м. Харків, Україна.

Реєстрація слухачів з 9 .30 в фойє актової зали Харківської медичної академії післядипломної освіти за адресою: вул. Амосова, 58, м. Харків, Україна.

Запрошуємо: сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів, ревматологів, ортопедів-травматологів, неврологів та лікарів інших спеціальностей.

Програма конференції

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики