20.02.2018
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Науково-практичної конференції «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці»
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі  Науково-практичної конференції «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці»

Відкриття конференції відбудеться 21 лютого 2018 року о 10 .00 в актовій залі Харківської медичної академії післядипломної освіти за адресою: вул. Амосова, 58, м. Харків, Україна.

Реєстрація слухачів з 9 .30 в фойє актової зали Харківської медичної академії післядипломної освіти за адресою: вул. Амосова, 58, м. Харків, Україна.

Запрошуємо: сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів, ревматологів, ортопедів-травматологів, неврологів та лікарів інших спеціальностей.

Програма конференції

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»