Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


21.02.2018
ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД
Х АРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД:

Деканів факультетів: хірургічного (доктор наук, професор); терапевтичного(доктор наук, професор); педіатричного (доктор наук, професор); загальної практики – сімейної медицини (доктор наук, професор); громадського здоров’я (доктор наук, професор).
Завідувача кафедри: 
гігієни, епідеміології і професійних хвороб(доктор наук, професор); стоматології та терапевтичної стоматології (доктор наук, професор, вища лікарська категорія).
Професорів кафедр
ендоскопії та хірургії (доктор наук, доцент, вища лікарська категорія ); загальної, дитячої та онкологічної урології (доктор наук, доцент, вища лікарська категорія ) 0,5ст.; менеджменту і економіки в сімейній медицині (доктор наук, доцент) 0,5ст.; перинатології, акушерства і гінекології (доктор наук, професор, вища лікарська категорія) 0,25ст., перинатології, акушерства і гінекології (кандидат наук, доцент, вища лікарська категорія) 0,25ст.; стоматології та терапевтичної стоматології (доктор наук, професор, вища лікарська категорія).
Доцентів кафедр: 
акушерства, гінекології та онкологічної гінекології (кандидат наук, вища лікарська категорія); дерматовенерології (кандидат наук, перша лікарська категорія); медичної реабілітації, спортивної медицини та лікувальної фізкультури (кандидат наук, доцент, вища лікарська категорія) 0,5ст.; менеджменту і економіки в сімейній медицині (кандидат наук, доцент)1,75ст; онкології та дитячої онкології 0,25ст.(кандидат наук, вища лікарська категорія); онкологічної хірургії, променевої терапії та паліативної допомоги (кандидат наук, вища лікарська категорія); педагогіки, філософії та мовної підготовки (кандидат наук, доцент) 0,75ст.; перинатології, акушерства і гінекології (кандидат наук, вища лікарська категорія); травматології та ортопедії (кандидат наук, перша лікарська категорія); хірургії серця, магістральних судин та дитячої хірургії (кандидат наук, вища лікарська категорія).
Асистентів кафедр: 
анестезіології та інтенсивної терапії (кандидат наук, вища лікарська категорія) 0,25ст.; анестезіології,  інтенсивної терапії, трансфузіології та гематології (кандидат наук, вища лікарська категорія) 0,25ст.; медицини невідкладних станів і медицини катастроф (кандидат наук, друга лікарська категорія) 0,25ст.; організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування 0,5ст.; хірургії серця, магістральних судин та дитячої хірургії (кандидат наук, друга лікарська категорія) 0,25ст.; хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та стоматології 0,25ст.

Ст.викладачи:
педагогіки, філософії та мовної підготовки (кандидат наук) 1,5ст.


Строк конкурсу - місяць з дня опублікування.

З питань конкурсу звертатися за адресою: 61176, м. Харків,
вулиця Амосова, 58, відділ кадрів.

10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
29.09.2018
Запрошуємо до участі у Науково-практичній конференції на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
27.09.2018
Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Слобожанські читання. Фармацевтичне і медичне право України: інновації, доступність і перспективи розвитку організації фармацевтичної справи»
26.09.2018
В м. Одесі відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем»