21.02.2018
ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД
Х АРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД:

Деканів факультетів: хірургічного (доктор наук, професор); терапевтичного(доктор наук, професор); педіатричного (доктор наук, професор); загальної практики – сімейної медицини (доктор наук, професор); громадського здоров’я (доктор наук, професор).
Завідувача кафедри:
гігієни, епідеміології і професійних хвороб(доктор наук, професор); стоматології та терапевтичної стоматології (доктор наук, професор, вища лікарська категорія).
Професорів кафедр
ендоскопії та хірургії (доктор наук, доцент, вища лікарська категорія ); загальної, дитячої та онкологічної урології (доктор наук, доцент, вища лікарська категорія ) 0,5ст.; менеджменту і економіки в сімейній медицині (доктор наук, доцент) 0,5ст.; перинатології, акушерства і гінекології (доктор наук, професор, вища лікарська категорія) 0,25ст., перинатології, акушерства і гінекології (кандидат наук, доцент, вища лікарська категорія) 0,25ст.; стоматології та терапевтичної стоматології (доктор наук, професор, вища лікарська категорія).
Доцентів кафедр:
акушерства, гінекології та онкологічної гінекології (кандидат наук, вища лікарська категорія); дерматовенерології (кандидат наук, перша лікарська категорія); медичної реабілітації, спортивної медицини та лікувальної фізкультури (кандидат наук, доцент, вища лікарська категорія) 0,5ст.; менеджменту і економіки в сімейній медицині (кандидат наук, доцент)1,75ст; онкології та дитячої онкології 0,25ст.(кандидат наук, вища лікарська категорія); онкологічної хірургії, променевої терапії та паліативної допомоги (кандидат наук, вища лікарська категорія); педагогіки, філософії та мовної підготовки (кандидат наук, доцент) 0,75ст.; перинатології, акушерства і гінекології (кандидат наук, вища лікарська категорія); травматології та ортопедії (кандидат наук, перша лікарська категорія); хірургії серця, магістральних судин та дитячої хірургії (кандидат наук, вища лікарська категорія).
Асистентів кафедр:
анестезіології та інтенсивної терапії (кандидат наук, вища лікарська категорія) 0,25ст.; анестезіології,  інтенсивної терапії, трансфузіології та гематології (кандидат наук, вища лікарська категорія) 0,25ст.; медицини невідкладних станів і медицини катастроф (кандидат наук, друга лікарська категорія) 0,25ст.; організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування 0,5ст.; хірургії серця, магістральних судин та дитячої хірургії (кандидат наук, друга лікарська категорія) 0,25ст.; хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та стоматології 0,25ст.

Ст.викладачи:
педагогіки, філософії та мовної підготовки (кандидат наук) 1,5ст.

Строк конкурсу - місяць з дня опублікування.

З питань конкурсу звертатися за адресою: 61176, м. Харків,
вулиця Амосова, 58, відділ кадрів.

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики