23.02.2018
Досвід застосування інтерактивних методів навчання в ХМАПО
В академії з 2009 року впроваджені інтерактивні освітні технології – застосування комплексів оперативного контролю знань слухачів та інтерактивних дошок. На теперішній час в навчальному процесі в академії використовується 21 комплекс оперативного контролю знань з можливістю одночасного тестування до 222 слухачів та 19 інтерактивних дошок.
Для підсумкової діагностики знань слухачів інтерактивні освітні технології мають беззаперечні переваги над традиційним опитуванням чи складанням іспиту за екзаменаційними білетами: об’єктивність, справедливість, економія часу, висока інформативність, гуманність по відношенню до слухача (виключення нервової напруги), швидкість та зручність отримання результатів тестування.
Забезпечення завдяки інтерактивним освітнім технологіям постійного двобічного зв'язку викладача з аудиторією дозволяє не тільки проводити поточний моніторинг засвоєння знань слухачами, але й перетворює самих слухачів на активних учасників навчального процесу.
Багаторічний досвід академії в застосуванні комплексів оперативного контролю знань слухачів та інтерактивних дошок в навчальному процесі свідчить, що інтерактивні освітні технології дозволяють суттєво підвищити якість післядипломної медичної освіти.
20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»