27.02.2018
Відзнака досягнень кафедр та науково-педагогічних працівників академії у створенні навчально-методичних матеріалів
В 2017 році кафедрами академії підготовлена велика кількість нових навчально-методичних матеріалів – 255 навчальних та навчально-методичних посібників, з них – 203 для самостійної роботи слухачів.
За результатами навчально-методичної роботи кафедр академії в 2017 році комісія з експертизи та якісної оцінки навчальної та навчально-методичної літератури ХМАПО, рейтингова комісія академії, навчально-методичний кабінет та служба забезпечення якості освіти виділили найбільш активні у створенні навчальних посібників кафедри й найкращі з цих посібників.
В рамках реалізації мотиваційних стратегій в роботі з персоналом та підготовки дієвого кадрового резерву окремо відзначені молоді викладачі академії – автори найкращих навчальних посібників.
Звіт про підготовку навчально-методичних матеріалів в академії в 2017 році був представлений на плановому засіданні Вченої Ради 23 лютого 2018 року. На підставі звіту відбулось урочисте нагородження кафедр та науково-педагогічних працівників академії, які за підсумками роботи в 2017 році визнанні найбільш активними у створенні навчальних посібників, підготували найкращі навчальні посібники.
06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"
27.11.2018
В ХМАПО закінчився перший курс підготовки поліцейських з надання домедичної допомоги «Перший на місці події».
23.11.2018
Практичний психолог ХМАПО прийняла участь у конференції «LVSC Congres Cross-over» у Нідерландах
В ХМАПО розпочато цикл занять з проблем академічної доброчесності