27.02.2018
Відзнака досягнень кафедр та науково-педагогічних працівників академії у створенні навчально-методичних матеріалів
В 2017 році кафедрами академії підготовлена велика кількість нових навчально-методичних матеріалів – 255 навчальних та навчально-методичних посібників, з них – 203 для самостійної роботи слухачів.
За результатами навчально-методичної роботи кафедр академії в 2017 році комісія з експертизи та якісної оцінки навчальної та навчально-методичної літератури ХМАПО, рейтингова комісія академії, навчально-методичний кабінет та служба забезпечення якості освіти виділили найбільш активні у створенні навчальних посібників кафедри й найкращі з цих посібників.
В рамках реалізації мотиваційних стратегій в роботі з персоналом та підготовки дієвого кадрового резерву окремо відзначені молоді викладачі академії – автори найкращих навчальних посібників.
Звіт про підготовку навчально-методичних матеріалів в академії в 2017 році був представлений на плановому засіданні Вченої Ради 23 лютого 2018 року. На підставі звіту відбулось урочисте нагородження кафедр та науково-педагогічних працівників академії, які за підсумками роботи в 2017 році визнанні найбільш активними у створенні навчальних посібників, підготували найкращі навчальні посібники.
02.08.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
21.07.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету