02.03.2018
Впровадження в навчальний процес передових освітніх технологій
Академією вперше в Україні придбаний унікальний апаратно-програмний продукт фірми Sectra - 3D-візуалізаційний стіл, який надає революційні можливості наддетальної 3D-візуалізації органів та тканин людини.
Технологія 3D-візуалізації за рахунок моделювання будь-яких клінічних ситуацій в терапевтичній та хірургічній практиці з можливістю вибору оптимального медичного втручання, детального аналізу даних різних методів променевої діагностики, гістологічних та цитологічних досліджень, віртуальних судово-медичних та патологоанатомічних розтинів реальних пацієнтів дозволить підняти на якісно новий рівень і післядипломне навчання лікарів, і лікувально-консультативну роботу клінічних кафедр академії.
Для ознайомлення науково-педагогічних працівників з можливостями технології 3D-візуалізації в навчальному процесі та лікувально-консультативній роботі 27 лютого 2018 року представниками фірми Sectra в академії проведена презентація 3D-візуалізаційного столу.

13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
12.02.2019
Семінар «Дитяча анестезіологія» у м. Зальцбург
08.02.2019
Роз'яснення МОН України, щодо прирівнювання дипломів спеціаліста про перепідготовку до дипломів магістра