02.03.2018
Впровадження в навчальний процес передових освітніх технологій
Академією вперше в Україні придбаний унікальний апаратно-програмний продукт фірми Sectra - 3D-візуалізаційний стіл, який надає революційні можливості наддетальної 3D-візуалізації органів та тканин людини.
Технологія 3D-візуалізації за рахунок моделювання будь-яких клінічних ситуацій в терапевтичній та хірургічній практиці з можливістю вибору оптимального медичного втручання, детального аналізу даних різних методів променевої діагностики, гістологічних та цитологічних досліджень, віртуальних судово-медичних та патологоанатомічних розтинів реальних пацієнтів дозволить підняти на якісно новий рівень і післядипломне навчання лікарів, і лікувально-консультативну роботу клінічних кафедр академії.
Для ознайомлення науково-педагогічних працівників з можливостями технології 3D-візуалізації в навчальному процесі та лікувально-консультативній роботі 27 лютого 2018 року представниками фірми Sectra в академії проведена презентація 3D-візуалізаційного столу.

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»