02.03.2018
Впровадження в навчальний процес передових освітніх технологій
Академією вперше в Україні придбаний унікальний апаратно-програмний продукт фірми Sectra - 3D-візуалізаційний стіл, який надає революційні можливості наддетальної 3D-візуалізації органів та тканин людини.
Технологія 3D-візуалізації за рахунок моделювання будь-яких клінічних ситуацій в терапевтичній та хірургічній практиці з можливістю вибору оптимального медичного втручання, детального аналізу даних різних методів променевої діагностики, гістологічних та цитологічних досліджень, віртуальних судово-медичних та патологоанатомічних розтинів реальних пацієнтів дозволить підняти на якісно новий рівень і післядипломне навчання лікарів, і лікувально-консультативну роботу клінічних кафедр академії.
Для ознайомлення науково-педагогічних працівників з можливостями технології 3D-візуалізації в навчальному процесі та лікувально-консультативній роботі 27 лютого 2018 року представниками фірми Sectra в академії проведена презентація 3D-візуалізаційного столу.

02.08.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
21.07.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету