28.03.2018
В ХМАПО відбулася ділова зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Лівану в Україні паном Алі Дахер
В Харківській медичній академії післядипломної освіти 22 березня 2018р. проведена ділова зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Лівану в Україні паном Алі Дахер у супроводі помічників Посла пана Тоні Жемайель та пана Алі Хайдар з ректором академії професором Хвисюком Олександром Миколайовичем, першим проректором з науково-педагогічної роботи, професором Марченко Вірою Григорівною та проректором з науково-педагогічної, міжнародної роботи Каафарані Аббасом Махмудом.
На зустрічі були обговорені актуальні питання післядипломної медичної освіти громадян Лівану та шляхи розвитку подальшої плідної співпраці Харківської медичної академії післядипломної освіти з науковими та медичними закладами Лівану.
Висловлюємо впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподіваємося, що переговори які відбулися посприяють зміцненню та подальшому розвитку довірчих партнерських відносин.
21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019