Тренування "Пожежна безпека та евакуація"
Службою Цивільного захисту ХМАПО разом з представниками ДСНС Немишлянського району м. Харкова були проведені навчання - тренування керівного складу та студентів медичного коледжу ХМАПО  на тему "Пожежна безпека та евакуація".
10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”