11.04.2018
Декан факультету загальної практики – сімейної медицини здійснила перевірку проведення занять на виїзних циклах
В рамках реалізації заходів щодо функціонування в академії внутрішньої системи забезпечення якості освіти декан факультету загальної практики – сімейної медицини проф. О.А. Цодікова в м. Черкаси здійснила перевірку проведення занять на виїзних циклах, зокрема, на циклі тематичного удосконалення «Імунопрофілактика інфекційних хвороб» кафедри гігієни, епідеміології та професійних хвороб, на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання бойових та множинних пошкоджень» кафедри травматології, анестезіології та військової медицини, та інших циклах кафедри поліклінічної педіатрії, кафедри терапії, нефрології та загальної практики – сімейної медицини.
Перевіркою встановлено належну організацію проведення в м. Черкаси виїзних циклів зазначених кафедр академії та якість навчального процесу на них.

10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”