11.04.2018
Декан факультету загальної практики – сімейної медицини здійснила перевірку проведення занять на виїзних циклах
В рамках реалізації заходів щодо функціонування в академії внутрішньої системи забезпечення якості освіти декан факультету загальної практики – сімейної медицини проф. О.А. Цодікова в м. Черкаси здійснила перевірку проведення занять на виїзних циклах, зокрема, на циклі тематичного удосконалення «Імунопрофілактика інфекційних хвороб» кафедри гігієни, епідеміології та професійних хвороб, на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання бойових та множинних пошкоджень» кафедри травматології, анестезіології та військової медицини, та інших циклах кафедри поліклінічної педіатрії, кафедри терапії, нефрології та загальної практики – сімейної медицини.
Перевіркою встановлено належну організацію проведення в м. Черкаси виїзних циклів зазначених кафедр академії та якість навчального процесу на них.

02.08.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
21.07.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету