11.04.2018
Декан факультету загальної практики – сімейної медицини здійснила перевірку проведення занять на виїзних циклах
В рамках реалізації заходів щодо функціонування в академії внутрішньої системи забезпечення якості освіти декан факультету загальної практики – сімейної медицини проф. О.А. Цодікова в м. Черкаси здійснила перевірку проведення занять на виїзних циклах, зокрема, на циклі тематичного удосконалення «Імунопрофілактика інфекційних хвороб» кафедри гігієни, епідеміології та професійних хвороб, на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання бойових та множинних пошкоджень» кафедри травматології, анестезіології та військової медицини, та інших циклах кафедри поліклінічної педіатрії, кафедри терапії, нефрології та загальної практики – сімейної медицини.
Перевіркою встановлено належну організацію проведення в м. Черкаси виїзних циклів зазначених кафедр академії та якість навчального процесу на них.

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»