11.04.2018
Декан факультету загальної практики – сімейної медицини здійснила перевірку проведення занять на виїзних циклах
В рамках реалізації заходів щодо функціонування в академії внутрішньої системи забезпечення якості освіти декан факультету загальної практики – сімейної медицини проф. О.А. Цодікова в м. Черкаси здійснила перевірку проведення занять на виїзних циклах, зокрема, на циклі тематичного удосконалення «Імунопрофілактика інфекційних хвороб» кафедри гігієни, епідеміології та професійних хвороб, на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання бойових та множинних пошкоджень» кафедри травматології, анестезіології та військової медицини, та інших циклах кафедри поліклінічної педіатрії, кафедри терапії, нефрології та загальної практики – сімейної медицини.
Перевіркою встановлено належну організацію проведення в м. Черкаси виїзних циклів зазначених кафедр академії та якість навчального процесу на них.

13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
12.02.2019
Семінар «Дитяча анестезіологія» у м. Зальцбург
08.02.2019
Роз'яснення МОН України, щодо прирівнювання дипломів спеціаліста про перепідготовку до дипломів магістра