11.04.2018
Декан факультету загальної практики – сімейної медицини здійснила перевірку проведення занять на виїзних циклах
В рамках реалізації заходів щодо функціонування в академії внутрішньої системи забезпечення якості освіти декан факультету загальної практики – сімейної медицини проф. О.А. Цодікова в м. Черкаси здійснила перевірку проведення занять на виїзних циклах, зокрема, на циклі тематичного удосконалення «Імунопрофілактика інфекційних хвороб» кафедри гігієни, епідеміології та професійних хвороб, на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання бойових та множинних пошкоджень» кафедри травматології, анестезіології та військової медицини, та інших циклах кафедри поліклінічної педіатрії, кафедри терапії, нефрології та загальної практики – сімейної медицини.
Перевіркою встановлено належну організацію проведення в м. Черкаси виїзних циклів зазначених кафедр академії та якість навчального процесу на них.

06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"
27.11.2018
В ХМАПО закінчився перший курс підготовки поліцейських з надання домедичної допомоги «Перший на місці події».
23.11.2018
Практичний психолог ХМАПО прийняла участь у конференції «LVSC Congres Cross-over» у Нідерландах
В ХМАПО розпочато цикл занять з проблем академічної доброчесності