Довженківські читання 2018
У конференц-залі Державної установи «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» 10-11 квітня 2018 року відбулася ХVІІІ Українська науково-практична конференція з міжнародною участю "Довженківські читання: вживання психоактивних речовин в умовах «гібридної» війни", присвячена 25 річчю Національної академії медичних наук України та 100-річчю з дня народження Заслуженого лікаря України, видатного нарколога Довженка Олександра Романовича.
Харківська медична академія післядипломної освіти (кафедра наркології) виступила в якості провідного співорганізатора конференції. Завідувач кафедри наркології, д.мед.н., професор Сосін І.К. зробив доповідь «Дидактичні парадигми участі кафедри наркології ХМАПО в конгресах Європейської психіатричної асоціації», в якій було здійснено аналітичний огляд публікацій кафедри наркології в матеріалах конгресів Європейської психіатричної асоціації за період 2013 – 2018 рр. Показано, що пріоритетом української нейронауки є створений ресурсний тренінговий центр, як головна дидактична парадигма, та чисельні діагностичні та терапевтичні інновації: ідентифікація нових форм залежності (селфі, тату, спайс-проблематика, аралієва залежність); синдром позиційного здавлення; лазерна ідентифікація тремору; алкогольна анорексія; спосіб активації панорамної уваги; сучасні підходи до лікування кодеїнової аддикції, ускладненої синхронним зловживанням левоміцетину; запатентоване лікування гашишної аддикції, больового синдрому та препарату Кокарніт в наркології; методика антикревінгової психокорекції Biofeedback. Відображені у публікаціях інновації впроваджені в кафедральну дидактичну систему післядипломної освіти лікарів-наркологів.
10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”