26.04.2018
Заключний іспит на циклі тематичного удосконалення «Використання технологій 3D візуалізації в безперервному професійному розвитку лікарів».
В нещодавно створеному в академії першому в Україні Навчально-тренінговому центрі технологій 3D візуалізації в присутності ректора академії, першого проректора академії та деканів факультетів 26.04.2018 р. відбувся заключний іспит на циклі тематичного удосконалення «Використання технологій 3D візуалізації в безперервному професійному розвитку лікарів».
Цикл за такою тематикою організований академією вперше в Україні. Слухачі циклу - науково-педагогічні працівники клінічних кафедр академії, навчальні заняття проводили викладачі-тренери з використанням апаратно-програмного комплексу фірми Sectra - 3D-візуалізаційного столу. Мета циклу - оволодіння професорсько-викладацьким складом технологіями 3D-візуалізації для застосування в навчальному процесі.
На заключний іспит викладачі кафедр академії склали плани навчальних занять, які проводитимуть зі слухачами циклів спеціалізації, інтернатури, тематичного удосконалення та передатестаційних циклів в Навчально-тренінговому центрі технологій 3D візуалізації.
З презентаціями навчальних занять з використанням технологій 3D-візуалізації виступили доцент кафедри травматології та ортопедії К.К. Романенко, доцент кафедри рентгенології та дитячої рентгенології Ю.А. Коломійченко, доцент кафедри невропатології та нейрохірургії О.Б. Бондар, асистент кафедри торако-абдомінальної хірургії Є.В. Комарчук.
Ректор академії проф. О.М. Хвисюк вручив посвідчення про підвищення кваліфікації викладачам академії, які навчалися на циклі.

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики