26.04.2018
Заключний іспит на циклі тематичного удосконалення «Використання технологій 3D візуалізації в безперервному професійному розвитку лікарів».
В нещодавно створеному в академії першому в Україні Навчально-тренінговому центрі технологій 3D візуалізації в присутності ректора академії, першого проректора академії та деканів факультетів 26.04.2018 р. відбувся заключний іспит на циклі тематичного удосконалення «Використання технологій 3D візуалізації в безперервному професійному розвитку лікарів».
Цикл за такою тематикою організований академією вперше в Україні. Слухачі циклу - науково-педагогічні працівники клінічних кафедр академії, навчальні заняття проводили викладачі-тренери з використанням апаратно-програмного комплексу фірми Sectra - 3D-візуалізаційного столу. Мета циклу - оволодіння професорсько-викладацьким складом технологіями 3D-візуалізації для застосування в навчальному процесі.
На заключний іспит викладачі кафедр академії склали плани навчальних занять, які проводитимуть зі слухачами циклів спеціалізації, інтернатури, тематичного удосконалення та передатестаційних циклів в Навчально-тренінговому центрі технологій 3D візуалізації.
З презентаціями навчальних занять з використанням технологій 3D-візуалізації виступили доцент кафедри травматології та ортопедії К.К. Романенко, доцент кафедри рентгенології та дитячої рентгенології Ю.А. Коломійченко, доцент кафедри невропатології та нейрохірургії О.Б. Бондар, асистент кафедри торако-абдомінальної хірургії Є.В. Комарчук.
Ректор академії проф. О.М. Хвисюк вручив посвідчення про підвищення кваліфікації викладачам академії, які навчалися на циклі.

02.08.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
21.07.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету