26.04.2018
Заключний іспит на циклі тематичного удосконалення «Використання технологій 3D візуалізації в безперервному професійному розвитку лікарів».
В нещодавно створеному в академії першому в Україні Навчально-тренінговому центрі технологій 3D візуалізації в присутності ректора академії, першого проректора академії та деканів факультетів 26.04.2018 р. відбувся заключний іспит на циклі тематичного удосконалення «Використання технологій 3D візуалізації в безперервному професійному розвитку лікарів».
Цикл за такою тематикою організований академією вперше в Україні. Слухачі циклу - науково-педагогічні працівники клінічних кафедр академії, навчальні заняття проводили викладачі-тренери з використанням апаратно-програмного комплексу фірми Sectra - 3D-візуалізаційного столу. Мета циклу - оволодіння професорсько-викладацьким складом технологіями 3D-візуалізації для застосування в навчальному процесі.
На заключний іспит викладачі кафедр академії склали плани навчальних занять, які проводитимуть зі слухачами циклів спеціалізації, інтернатури, тематичного удосконалення та передатестаційних циклів в Навчально-тренінговому центрі технологій 3D візуалізації.
З презентаціями навчальних занять з використанням технологій 3D-візуалізації виступили доцент кафедри травматології та ортопедії К.К. Романенко, доцент кафедри рентгенології та дитячої рентгенології Ю.А. Коломійченко, доцент кафедри невропатології та нейрохірургії О.Б. Бондар, асистент кафедри торако-абдомінальної хірургії Є.В. Комарчук.
Ректор академії проф. О.М. Хвисюк вручив посвідчення про підвищення кваліфікації викладачам академії, які навчалися на циклі.

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»