26.04.2018
Заключний іспит на циклі тематичного удосконалення «Використання технологій 3D візуалізації в безперервному професійному розвитку лікарів».
В нещодавно створеному в академії першому в Україні Навчально-тренінговому центрі технологій 3D візуалізації в присутності ректора академії, першого проректора академії та деканів факультетів 26.04.2018 р. відбувся заключний іспит на циклі тематичного удосконалення «Використання технологій 3D візуалізації в безперервному професійному розвитку лікарів».
Цикл за такою тематикою організований академією вперше в Україні. Слухачі циклу - науково-педагогічні працівники клінічних кафедр академії, навчальні заняття проводили викладачі-тренери з використанням апаратно-програмного комплексу фірми Sectra - 3D-візуалізаційного столу. Мета циклу - оволодіння професорсько-викладацьким складом технологіями 3D-візуалізації для застосування в навчальному процесі.
На заключний іспит викладачі кафедр академії склали плани навчальних занять, які проводитимуть зі слухачами циклів спеціалізації, інтернатури, тематичного удосконалення та передатестаційних циклів в Навчально-тренінговому центрі технологій 3D візуалізації.
З презентаціями навчальних занять з використанням технологій 3D-візуалізації виступили доцент кафедри травматології та ортопедії К.К. Романенко, доцент кафедри рентгенології та дитячої рентгенології Ю.А. Коломійченко, доцент кафедри невропатології та нейрохірургії О.Б. Бондар, асистент кафедри торако-абдомінальної хірургії Є.В. Комарчук.
Ректор академії проф. О.М. Хвисюк вручив посвідчення про підвищення кваліфікації викладачам академії, які навчалися на циклі.

21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019