04.05.2018
“Кращий за фахом -2018”
3 травня 2018 року у Медичному коледжі Харківської медичної академії післядипломної освіти проведено щорічний конкурс “Кращий за фахом -2018” мета якого - сприяння роботі щодо виявлення найбільш підготовлених студентів, поглиблення знань у галузі основних клінічних (нормативних) дисциплін, виявлення творчих здібностей студентської молоді.
За підсумками двох етапів конкурсу “Кращий за фахом” переможницею стала Маркович Карина. Саме вона представлятиме Медичний коледж на ХІІ регіональному конкурсі професійної майстерності «Краща медична сестра 2018 року».

21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019