04.05.2018
“Кращий за фахом -2018”
3 травня 2018 року у Медичному коледжі Харківської медичної академії післядипломної освіти проведено щорічний конкурс “Кращий за фахом -2018” мета якого - сприяння роботі щодо виявлення найбільш підготовлених студентів, поглиблення знань у галузі основних клінічних (нормативних) дисциплін, виявлення творчих здібностей студентської молоді.
За підсумками двох етапів конкурсу “Кращий за фахом” переможницею стала Маркович Карина. Саме вона представлятиме Медичний коледж на ХІІ регіональному конкурсі професійної майстерності «Краща медична сестра 2018 року».

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»