04.05.2018
Річниця катастрофи на Чорнобильській АЕС
26 квітня 2018 року Україна відзначила 32-у річницю катастрофи на Чорнобильській АЕС. Але чи в змозі роки змити сліди тієї екологічної катастрофи!  Чорнобиль – всесвітня катастрофа, але більше всього постраждала наша країна.  У ліквідації наслідків аварії взяли участь понад 350 тис. українців. Чимало серед них було і працівників медичної галузі.

Вшановуємо пам'ять загиблих та зичимо здоровя тим, хто і зараз працює поруч з нами. В нашій академії також працюють люди, які приймали участь у ліквідації наслідків цієї жахливої катастрофи.
18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики