04.05.2018
Річниця катастрофи на Чорнобильській АЕС
26 квітня 2018 року Україна відзначила 32-у річницю катастрофи на Чорнобильській АЕС. Але чи в змозі роки змити сліди тієї екологічної катастрофи!  Чорнобиль – всесвітня катастрофа, але більше всього постраждала наша країна.  У ліквідації наслідків аварії взяли участь понад 350 тис. українців. Чимало серед них було і працівників медичної галузі.

Вшановуємо пам'ять загиблих та зичимо здоровя тим, хто і зараз працює поруч з нами. В нашій академії також працюють люди, які приймали участь у ліквідації наслідків цієї жахливої катастрофи.
20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»