Науково-практична конференція "Наука XXI століття: Харків медичний"
Співробітники ХМАПО прийняли участь у  науково-практичній конференції "Наука XXI століття: Харків медичний", яка відбулася 14 травня у рамках фестивалю науки - 2018.
З доповідями вистипули: д.м.н., професор Корж О.М. "Роль і місце сімейного лікаря в умовах медичної реформи в Україні", д.м.н., професор Цодікова О.А. " Як поліпшити довіру населення до щеплення? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики" та к.м.н., доцент Михайлусов Р.М. "Новітні технології в діагностиці та лікуванні вогнепальних ран", к.м.н., асистент Голяніщев М.О. "Інтерактивні технології у постійному професійному післядипломному розвитку лікарів"

21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019