Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


16.05.2018
Науково-практична конференція "Наука XXI століття: Харків медичний"
Співробітники ХМАПО прийняли участь у  науково-практичній конференції "Наука XXI століття: Харків медичний", яка відбулася 14 травня у рамках фестивалю науки - 2018.
З доповідями вистипули: д.м.н., професор Корж О.М. "Роль і місце сімейного лікаря в умовах медичної реформи в Україні", д.м.н., професор Цодікова О.А. " Як поліпшити довіру населення до щеплення? Погляд педіатра на проблему імунопрофілактики" та к.м.н., доцент Михайлусов Р.М. "Новітні технології в діагностиці та лікуванні вогнепальних ран", к.м.н., асистент Голяніщев М.О. "Інтерактивні технології у постійному професійному післядипломному розвитку лікарів"

10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
29.09.2018
Запрошуємо до участі у Науково-практичній конференції на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
27.09.2018
Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Слобожанські читання. Фармацевтичне і медичне право України: інновації, доступність і перспективи розвитку організації фармацевтичної справи»
26.09.2018
В м. Одесі відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем»