Україномовна компетентність викладача
17 травня 2018 року у день вишиванки в академії відбувся семінар-тренінг «Україномовна компетентність викладача».
Модератор семінару-тренінгу: кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО.
У заході прийняли участь 70 викладачів кафедр академії та співробітників структурних підрозділів.
Семінар дозволив викладачам удосконалити навички культури професійного спілкування та навички складання ділових паперів. Викладачі мали змогу розширити словниковий запас та оновити знання з граматики, стилістики та термінознавства сучасної української мови. Значна увага була приділена засвоєнню мовних стереотипів комунікації та виправленню типових помилок у їх застосуванні.

13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
30.05.2019
XXII Курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка.
27.05.2019
Cпівробітники ХМАПО взяли участь у семінарі на тему: «Освітні проекти: трансфер інновацій і професійний розвиток»