Україномовна компетентність викладача
17 травня 2018 року у день вишиванки в академії відбувся семінар-тренінг «Україномовна компетентність викладача».
Модератор семінару-тренінгу: кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО.
У заході прийняли участь 70 викладачів кафедр академії та співробітників структурних підрозділів.
Семінар дозволив викладачам удосконалити навички культури професійного спілкування та навички складання ділових паперів. Викладачі мали змогу розширити словниковий запас та оновити знання з граматики, стилістики та термінознавства сучасної української мови. Значна увага була приділена засвоєнню мовних стереотипів комунікації та виправленню типових помилок у їх застосуванні.

02.08.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
21.07.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету