Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


19.05.2018
Слухачі ХМАПО взяли участь у круглому столі Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір»
Слухачі передатестаційного циклу "Організація і управління охороною здоров'я" та викладачі кафедри організації охорони здоров'я, публічного управління та адміністрування 17 травня взяли участь у круглому столі (з телемостами у різних містах України) Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір» (Україна-Ізраїль-Молдавія-Литва-Естонія).

На форумі  обговорювались питання : 
  • Системи охорони здоров’я Ізраїлю, Литви, Молдавії, в контексті порівняння та вивчення для реорганізації системи охорони здоров’я України; 
  • Організація надання первинної медичної допомоги, сімейна медицина  - європейський досвід в контексті порівняння та вивчення для покращення ефективності  впровадження реформи медичної галузі на Україні; 
  • Універсальний дизайн, покращення доступності надання медичної допомоги, проблеми, шляхи вирішення
10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
29.09.2018
Запрошуємо до участі у Науково-практичній конференції на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
27.09.2018
Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Слобожанські читання. Фармацевтичне і медичне право України: інновації, доступність і перспективи розвитку організації фармацевтичної справи»
26.09.2018
В м. Одесі відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем»