19.05.2018
Слухачі ХМАПО взяли участь у круглому столі Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір»
Слухачі передатестаційного циклу "Організація і управління охороною здоров'я" та викладачі кафедри організації охорони здоров'я, публічного управління та адміністрування 17 травня взяли участь у круглому столі (з телемостами у різних містах України) Міжнародного науково-практичного медичного форуму «Медицина України – європейський вибір» (Україна-Ізраїль-Молдавія-Литва-Естонія).

На форумі  обговорювались питання :
  • Системи охорони здоров’я Ізраїлю, Литви, Молдавії, в контексті порівняння та вивчення для реорганізації системи охорони здоров’я України;
  • Організація надання первинної медичної допомоги, сімейна медицина  - європейський досвід в контексті порівняння та вивчення для покращення ефективності  впровадження реформи медичної галузі на Україні;
  • Універсальний дизайн, покращення доступності надання медичної допомоги, проблеми, шляхи вирішення
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
30.05.2019
XXII Курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка.
27.05.2019
Cпівробітники ХМАПО взяли участь у семінарі на тему: «Освітні проекти: трансфер інновацій і професійний розвиток»