Конференція трудового колективу ХМАПО
23 травня 2018 року в ХМАПО відбулася конференція трудового колективу. До порядку денного було включено наступні питання:
1) Звіт ректора академії професора Хвисюка О.М. про виконання Колективного договору у 2017 році.
2) Звіт голови ППО ХМАПО доцента Рогової О.Г. про виконання Колективного договору у 2017 році.
3) Внесення змін до Статуту ХМАПО.
4) Обрання Комісії з розгляду індивідуальних трудових спорів.
5) Обрання Комісії з охорони праці.
6) Обрання ревізійної комісії ППО ХМАПО.
7) Внесення змін до емблеми ХМАПО.
Зі звітними доповідями про виконання умов Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом ХМАПО у 2017 році виступили Ректор ХМАПО проф. Хвисюк О.М. та голова ППО ХМАПО доц. Рогова О.Г. Позитивну оцінку діяльності адміністрації та профспілкового комітету протягом 2017 року дали проф. кафедри психотерапії Андрух Г.П., Проректор з науково-педагогічної (лікувальної роботи) доц. Кривобок В.І. Голова конференції проф. Кратенко І.С. підкреслив наявність спільної позиції адміністрації та профспілкового комітету та готовність вирішувати поточні та стратегічні завдання. Шляхом відкритого голосування було визначено позицію делегатів конференції щодо затвердження звітів Ректора ХМАПО проф. Хвисюка О.М. та голови ППО ХМАПО доц. Рогової О.Г. про виконання умов Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом ХМАПО у 2017 році. Більшість делегатів конференції шляхом відкритого голосування підтримали звіти та проголосували за визнання діяльності адміністрації та профспілкового комітету з виконання умов Колективного договору протягом 2017 року задовільною, один делегат – не підтримав пропозицію затвердити звіти про виконання умов Колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом ХМАПО протягом 2017 року.
Про внесення змін до Статуту ХМАПО доповіла заступник ректора, начальник юридичного відділу Познахірєва Ю.П. Зміни до статуту вносяться на підставі наказу МОЗ України Головуючий запропонував делегатам конференції затвердити Статут ХМАПО у новій редакції. Більшість делегатів конференції шляхом відкритого голосування підтримали нову редакцію Статуту ХМАПО, один делегат – утримався від голосування.
Голова ППО ХМАПО доц. Рогова О.Г. звернулася до делегатів з пропозицією обрати новий склад Комісії з розгляду індивідуальних трудових спорів, оскільки комісія на теперішній час не є легітимною внаслідок того, що деякі з членів комісії припинили трудові відносини з академією. Рогова О.Г. озвучила кандидатури, запропоновані Комісією по контролю за виконанням Колективного договору. До складу Комісії з розгляду індивідуальних трудових спорів було обрано Тиху І.А. – завідувача інтернатурою; Познахірєву Ю.П. – начальника юридичного відділу; Кривобока  В. І. – проректора з лікувальної роботи; Гурова  О. М. – завідувача кафедри судово-медичної експертизи; Грохольського В. П. – доцента кафедри менеджменту і економіки в сімейній медицині; Карабана О. М.  - завідувача кафедри загальної гігієни та епідеміології.
До складу Комісії з охорони праці делегатами конференції було обрано Патоку Л. М. - помічника проректора з лікувальної роботи; Славгороду Т. Л.  - начальника відділу з охорони праці; Татарінову І. Ю. – помічника заступника ректора з економічних питань; Римарєву В.В. – завідувача канцелярією; Чонку В. Ю. ¬ - довіреного лікаря; Багмут В. В. – старшого викладач кафедри гігієни праці та професійної патології.
Голова ППО ХМАПО доц. Рогова О.Г. звернулася до делегатів з пропозицією обрати новий склад Ревізійної комісії ППО ХМАПО, оскільки комісія на теперішній час не є легітимною внаслідок того, що деякі з членів комісії припинили трудові відносини з академією. До складу комісії було обрано Назаренко О.А., Старостенко С.М. та Лапіну Л.А.
З пропозицією обговорити перспективи внесення змін до емблеми ХМАПО до делегатів конференції звернувся Ректор ХМАПО проф. Хвисюк О.М. Делегати підтримали необхідність широкого обговорення та подальшого затвердження змін до емблеми академії.

10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”