29.05.2018
Науково-практична конференцяї з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»
Маємо за честь запросити Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря», пам’яті проф. Ю.В. Бєлоусова, яка відбудеться 30-31 травня 2018 року у м. Харкові. Конференцію включено до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій які проводитимуться у 2018 році в Україні (за № 157). Проведення конференції заплановано в рамках заходів з нагоди святкування 95-літнього Ювілею Харківської медичної академії післядипломної освіти та 95-річчя кафедри педіатричної гастроентерології та нутріціології.

21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019