29.05.2018
Науково-практична конференцяї з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»
Маємо за честь запросити Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря», пам’яті проф. Ю.В. Бєлоусова, яка відбудеться 30-31 травня 2018 року у м. Харкові. Конференцію включено до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій які проводитимуться у 2018 році в Україні (за № 157). Проведення конференції заплановано в рамках заходів з нагоди святкування 95-літнього Ювілею Харківської медичної академії післядипломної освіти та 95-річчя кафедри педіатричної гастроентерології та нутріціології.

02.08.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
21.07.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
26.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасний погляд на вирішення проблем профілактики вакцин-контрольованих захворювань в Україні».
19.06.2018
ЯКІСНА ОСВІТА = РОЗВИНЕНА КРАЇНА
19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету