29.05.2018
Науково-практична конференцяї з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»
Маємо за честь запросити Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря», пам’яті проф. Ю.В. Бєлоусова, яка відбудеться 30-31 травня 2018 року у м. Харкові. Конференцію включено до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій які проводитимуться у 2018 році в Україні (за № 157). Проведення конференції заплановано в рамках заходів з нагоди святкування 95-літнього Ювілею Харківської медичної академії післядипломної освіти та 95-річчя кафедри педіатричної гастроентерології та нутріціології.

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики