Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


06.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я»
1 червня 2018 р. фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО в межах виїзного циклу спеціалізація за фахом «загальна практика – сімейна медицина» при підтримці управління  охорони здоров’я Житомирської міської ради та керівництва КУ «Центральна дитяча міська лікарня» м. Житомир (головний лікар Володимир Башек) провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я»
У вступному слові Начальник управління охорони здоров’я міськради Марія Місюрова наголосила, що медична реформа, яка вже розпочалася з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, вимагає від лікарів підтримувати і покращувати стандарти професійної діяльності відповідно до потреб сфери охорони здоров’я. 
Завідувач амбулаторії КП «Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги» Житомирської Міської Ради  Олена Варгалюк (національний тренер по ІВХДВ) ознайомила присутніх із комплексною стратегією ІВХДВ, яка направлена на охорону здоров’я дітей. А ціллю ІВХДВ є зниження смертності, захворюваності, інвалідності, а також сприяння кращому росту та розвитку дітей до 5 років.
 Президент Асоціації сімейних лікарів Житомирської області Вікторія Івчук (національний тренер по ICPC-2) розповіла, як за допомогою впровадження нової класифікації ІСРС-2 на первинній ланці надаватимуться комплексні та інтегровані послуги у сфері охорони здоров’я, що зменшить потребу в госпіталізації та покращить якість життя. 
Завідувач кабінетом щеплень поліклініки №1 Людмила Головень (обласний експерт з вакцинації, національний тренер ЮНІСЕФ по імунопрофілактиці) визначила стратегічні напрями імунопрофілактики та  необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед медичних працівників з питань імунопрофілактики інфекційних захворювань. 
Завідувач кафедри поліклінічної педіатрії професор О.А. Цодікова (експерт з вакцинації) наголосила на причинах, що породжує у людей недовіру до вакцинації, висвітлила стан справ з вакцинацією за
 кордоном та представила досвід кафедри поліклінічної педіатрії щодо створення «Шкіл імунопрофілактики» для батьків.
українська  
21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».