Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


06.06.2018
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я»
1 червня 2018 р. фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО в межах виїзного циклу спеціалізація за фахом «загальна практика – сімейна медицина» при підтримці управління  охорони здоров’я Житомирської міської ради та керівництва КУ «Центральна дитяча міська лікарня» м. Житомир (головний лікар Володимир Башек) провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я»
У вступному слові Начальник управління охорони здоров’я міськради Марія Місюрова наголосила, що медична реформа, яка вже розпочалася з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, вимагає від лікарів підтримувати і покращувати стандарти професійної діяльності відповідно до потреб сфери охорони здоров’я. 
Завідувач амбулаторії КП «Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги» Житомирської Міської Ради  Олена Варгалюк (національний тренер по ІВХДВ) ознайомила присутніх із комплексною стратегією ІВХДВ, яка направлена на охорону здоров’я дітей. А ціллю ІВХДВ є зниження смертності, захворюваності, інвалідності, а також сприяння кращому росту та розвитку дітей до 5 років.
 Президент Асоціації сімейних лікарів Житомирської області Вікторія Івчук (національний тренер по ICPC-2) розповіла, як за допомогою впровадження нової класифікації ІСРС-2 на первинній ланці надаватимуться комплексні та інтегровані послуги у сфері охорони здоров’я, що зменшить потребу в госпіталізації та покращить якість життя. 
Завідувач кабінетом щеплень поліклініки №1 Людмила Головень (обласний експерт з вакцинації, національний тренер ЮНІСЕФ по імунопрофілактиці) визначила стратегічні напрями імунопрофілактики та  необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед медичних працівників з питань імунопрофілактики інфекційних захворювань. 
Завідувач кафедри поліклінічної педіатрії професор О.А. Цодікова (експерт з вакцинації) наголосила на причинах, що породжує у людей недовіру до вакцинації, висвітлила стан справ з вакцинацією за
 кордоном та представила досвід кафедри поліклінічної педіатрії щодо створення «Шкіл імунопрофілактики» для батьків.
18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
07.09.2018
Посвята першокурсників у студенти – медики