Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


07.06.2018
Курс бінарних лекцій у м. Полтава
Продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох»). 6 червня 2018 р. в межах виїзного циклу ТУ «Амбулаторна допомога дітям, заснована на стратегії інтегрованого ведення хвороб дитячого віку("ІВХДВ") (для лікарів ЗПСМ, педіатрів, лікарів "швидкої" допомоги)», який проводиться на базі дитячої міської клінічної лікарні (м. Полтава), викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав. кафедрою проф. О.А. Цодікова та асистент К.Б. Гарбар) провели бінарну лекцію «Патофізіологічні та клінічні аспекти дефіциту кальцію у дітей: принципи профілактики і корекція». 
Було обговорено патофізіологічні механізми порушення обміну кальцію у дітей, а також сучасні підходи до його корекції в амбулаторно-поліклінічних умовах. Виділено основну вікову групу ризику виникнення захворювань, пов'язаних з дефіцитом вітаміну D, зроблено акцент на питання профілактики,  догляду і належного годування цього контингенту. 
Наприкінці лекції слухачам було запропоновано анонімне анкетування щодо задоволеності інноваційною методикою викладання матеріалу з подальшою обробкою результатів відділом внутрішнього аудиту ХМАПО. 
українська  
14.01.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
08.01.2019
Скасувано об'яву, щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад
21.12.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"