Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


07.06.2018
Курс бінарних лекцій у м. Полтава
Продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох»). 6 червня 2018 р. в межах виїзного циклу ТУ «Амбулаторна допомога дітям, заснована на стратегії інтегрованого ведення хвороб дитячого віку("ІВХДВ") (для лікарів ЗПСМ, педіатрів, лікарів "швидкої" допомоги)», який проводиться на базі дитячої міської клінічної лікарні (м. Полтава), викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав. кафедрою проф. О.А. Цодікова та асистент К.Б. Гарбар) провели бінарну лекцію «Патофізіологічні та клінічні аспекти дефіциту кальцію у дітей: принципи профілактики і корекція». 
Було обговорено патофізіологічні механізми порушення обміну кальцію у дітей, а також сучасні підходи до його корекції в амбулаторно-поліклінічних умовах. Виділено основну вікову групу ризику виникнення захворювань, пов'язаних з дефіцитом вітаміну D, зроблено акцент на питання профілактики,  догляду і належного годування цього контингенту. 
Наприкінці лекції слухачам було запропоновано анонімне анкетування щодо задоволеності інноваційною методикою викладання матеріалу з подальшою обробкою результатів відділом внутрішнього аудиту ХМАПО. 
українська  
21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».