Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


07.06.2018
Курс бінарних лекцій у м. Полтава
Продовжується впровадження в систему післядипломної медичної освіти лікарів «Курсу бінарних лекцій («лекцій удвох»). 6 червня 2018 р. в межах виїзного циклу ТУ «Амбулаторна допомога дітям, заснована на стратегії інтегрованого ведення хвороб дитячого віку("ІВХДВ") (для лікарів ЗПСМ, педіатрів, лікарів "швидкої" допомоги)», який проводиться на базі дитячої міської клінічної лікарні (м. Полтава), викладачі кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО (зав. кафедрою проф. О.А. Цодікова та асистент К.Б. Гарбар) провели бінарну лекцію «Патофізіологічні та клінічні аспекти дефіциту кальцію у дітей: принципи профілактики і корекція». 
Було обговорено патофізіологічні механізми порушення обміну кальцію у дітей, а також сучасні підходи до його корекції в амбулаторно-поліклінічних умовах. Виділено основну вікову групу ризику виникнення захворювань, пов'язаних з дефіцитом вітаміну D, зроблено акцент на питання профілактики,  догляду і належного годування цього контингенту. 
Наприкінці лекції слухачам було запропоновано анонімне анкетування щодо задоволеності інноваційною методикою викладання матеріалу з подальшою обробкою результатів відділом внутрішнього аудиту ХМАПО. 
18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
07.09.2018
Посвята першокурсників у студенти – медики