13.06.2018
Конференція «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря»
В Харкові 30-31 травня 2018 року, згідно Реєстру з’їздів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводить МОЗ України у 2018 році за № 157, а також плану заходів Харківської медичної академії післядипломної освіти, відбулася міжрегіональна науково-практична конференція з міжнародною участю, присвячена пам’яті проф. Ю.В. Бєлоусова «Інновації в дитячій гастроентерології та нутріціології в практиці дитячого та сімейного лікаря» (до 95-річчя заснування Харківської медичної академії післядипломної освіти та 95-річчя кафедри педіатричної гастроентерології та нутріціології). Конференція зібрала понад 450 учасників з різних областей України, а також Латвії, Лівану, Тунісу.
Конференцію відкрив ректор Харківської медичної академії післядипломної освіти професор О.М. Хвисюк. На урочистому відкритті звучали привітання та поздоровлення від Асоціації педіатрів-гастроентерологів та нутріціологів України, Асоціації педіатрів України та Харківської області, Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України», м. Київ та ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України», ректорату та деканату педіатричного факультету ХМАПО.
На конференції розглядалось широке коло питань стосовно патології органів травлення у дітей, а також нутріціології в педіатрії, суміжних дисциплін.
10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”