Випуск слухачів «Школи молодого викладача»
Черговий випуск слухачів циклу тематичного удосконалення «Питання професійної педагогічної діяльності молодого викладача в закладах післядипломної освіти «Школа молодого викладача» відбувся 14 червня 2018 року.
Цей переривчастий (впродовж року) цикл тематичного удосконалення тривалістю 78 навчальних годин створений на основі курсу лекцій з удосконалення викладацької майстерності для науково-педагогічних працівників початківців - «Школа молодого викладача» започаткованого ще в 2001 році.
Під час навчання на циклі слухачі ознайомлюються із сучасними тенденціями розвитку вищої медичної освіти, особливостями організації та проведення навчального процесу в закладах післядипломної освіти, інноваційними освітніми технологіями, психолого-педагогічними аспектами вищої школи, що сприяє формуванню та розвитку педагогічної майстерності викладачів.
Завершальне заняття на циклі проведене у формі навчально-методичної конференції, на якій слухачі продемонстрували набутті вміння читання лекції: заслухана доповідь асистента кафедри хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та стоматології В.В. Ковальчук «Клінічні методи обстеження стоматологічного хворого» та асистента кафедри рентгенології та дитячої рентгенології С.М. Пальчика «МРТ в діагностиці розсіяного склерозу».
З доповіддю про функціонування системи забезпечення якості освіти відповідно до принципів системи менеджменту якості виступила начальник відділу управління якістю освіти к. тех. н. М.П. Гиря.
В обговоренні доповідей та підведенні підсумків навчання на циклі почесний голова «Школи молодого викладача» проф. Н.І. Стрельцова, декан факультету громадського здоров’я проф. І.О. Вороньжев, начальник навчально-методичного відділу доц. В.В. Жеребкін.
10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”