19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету
У Харківській медичній академії післядипломної освіти 07 червня 2018 року відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів.
Конференція проводилась хірургічним факультетом, кафедрою педагогіки, філософії та мовної підготовки, а також відділом міжнародних зв’язків академії.
У роботі конференції взяли участь іноземні спеціалісти з таких країн: Ліван, Таджикистан, Азербайджан, Ірак, Індія, Туніс, Судан та інші.
У доповідях було розглянуто актуальні питання щодо особливостей діагностики і застосування ефективних методів лікування пацієнтів різних вікових груп. Доповіді іноземних фахівців супроводжувалися слайдами та відеоматеріалами.

Запрошуємо іноземних спеціалістів до участі в роботі науково-практичних конференцій, які проводяться у ХМАПО.
11.09.2018р. – Педіатричний факультет;
06.12.2018р. – Факультет загальної практики – сімейної медицини та факультет громадського здоров’я.

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики