19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету
У Харківській медичній академії післядипломної освіти 07 червня 2018 року відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів.
Конференція проводилась хірургічним факультетом, кафедрою педагогіки, філософії та мовної підготовки, а також відділом міжнародних зв’язків академії.
У роботі конференції взяли участь іноземні спеціалісти з таких країн: Ліван, Таджикистан, Азербайджан, Ірак, Індія, Туніс, Судан та інші.
У доповідях було розглянуто актуальні питання щодо особливостей діагностики і застосування ефективних методів лікування пацієнтів різних вікових груп. Доповіді іноземних фахівців супроводжувалися слайдами та відеоматеріалами.

Запрошуємо іноземних спеціалістів до участі в роботі науково-практичних конференцій, які проводяться у ХМАПО.
11.09.2018р. – Педіатричний факультет;
06.12.2018р. – Факультет загальної практики – сімейної медицини та факультет громадського здоров’я.

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»