19.06.2018
У ХМАПО відбулась науково-практична конференція за участю іноземних фахівців хірургічного факультету
У Харківській медичній академії післядипломної освіти 07 червня 2018 року відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців, присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів.
Конференція проводилась хірургічним факультетом, кафедрою педагогіки, філософії та мовної підготовки, а також відділом міжнародних зв’язків академії.
У роботі конференції взяли участь іноземні спеціалісти з таких країн: Ліван, Таджикистан, Азербайджан, Ірак, Індія, Туніс, Судан та інші.
У доповідях було розглянуто актуальні питання щодо особливостей діагностики і застосування ефективних методів лікування пацієнтів різних вікових груп. Доповіді іноземних фахівців супроводжувалися слайдами та відеоматеріалами.

Запрошуємо іноземних спеціалістів до участі в роботі науково-практичних конференцій, які проводяться у ХМАПО.
11.09.2018р. – Педіатричний факультет;
06.12.2018р. – Факультет загальної практики – сімейної медицини та факультет громадського здоров’я.

14.01.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
08.01.2019
Скасувано об'яву, щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад