02.08.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

Деканів факультетів:
- хірургічного (вимоги: доктор медичних наук, професор);
- терапевтичного (вимоги: доктор медичних наук, професор);
- педіатричного (вимоги: доктор медичних наук, професор);
- загальної практики – сімейної медицини (вимоги: доктор медичних наук, професор);
- громадського здоров’я (вимоги: доктор медичних наук, професор);
Завідувача кафедри:
- ортопедичної стоматології 1 (вимоги: доктор медичних наук);
- ортопедичної стоматології 2 (вимоги: доктор медичних наук);
Професора кафедри:
- ортопедичної стоматології 1 (0,5 ставки, вимоги: доктор медичних наук);
Доцентів кафедр:
- ортопедичної стоматології 1 (4,75 ставки, вимоги: кандидат медичних наук);
- ортопедичної стоматології 2 (3,5 ставки, вимоги: кандидат медичних наук);
Асистентів кафедр:
- ортопедичної стоматології 1 (0,25 ставки, вимоги: кандидат медичних наук);
- ортопедичної стоматології 2 (0,5 ставки).

Строк конкурсу - місяць з дня опублікування.
З питань конкурсу звертатися за адресою: 61176, м. Харків, вулиця Амосова, 58, відділ кадрів.

21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019