05.09.2018
Співробітники ХМАПО прийняли участь у семінарі-нараді «Стратегія розвитку національної програми імунопрофілактики в Україні та шляхи її реалізації на регіональних рівнях»
Співробітники ХМАПО, зокрема Декан факультету громадського здоров’я ХМАПО (проф. Вороньжев І.О.) прийняли участь у семінарі-нараді «Стратегія розвитку національної програми імунопрофілактики в Україні та шляхи її реалізації на регіональних рівнях», який проходив на базі Українського Католицького Університету (м. Львів), співорганізаторами цього семінару виступили: Європейське регіональне бюро ВООЗ, Центр громадського здоров’я МОЗУ та Українського католицького університету та PH Capital.

Серед учасників семінару були лікарі педіатри, імунологи, сімейні лікарі, експерти департаментів охорони здоров’я Харківської, Сумської, Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської,  Миколаївської, Одеської  областей, а також науковці та викладачі ЗВО з питань громадського здоров’я, імунопрофілактики, інфекційних захворювань.

Як відомо програма імунізації є однією з найуспішніших та ефективних заходів громадського здоров’я. У світі щороку завдяки імунізації рятують життя 2-3 мільйонам дітей.
В Україні епідеміологічна ситуація є нестійкою та втрачається контроль над вакцино-керованими інфекціями, популярність вакцинації є невисокою, а рівень захворюваності інфекційних хвороб зростає.

Саме тому основні питання, які розглядалися на семінарі, це: громадське здоров’я в Україні, проблеми імунопрофілактики та сучасний стан їх в педіатрії, імунології та сімейній медицині. Також були представлені Глобальний та Регіональний План дій щодо вакцинації на 2015-2020 роки, та аналіз програми імунізації в Україні. Також була представлена Стратегія розвитку в Україні до 2022 року.

В рамках заходу були представлені лекції-доповіді про глобальний стан питання в світі та Україні, перспективний план розгортання програми в Україні, а також проведено воркшопи з обговорення проблемних питань та ризиків під час реалізації програми на різних ланках.
18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики