Посвята першокурсників у студенти – медики
31 серпня 2018 року у Медичному коледжі Харківської медичної академії післядипломної освіти відбулася урочиста подія - «Посвята першокурсників у студенти – медики». Дружню студентську родину поповнило 100 завзятих та талановитих першокурсників, які заприсяглися присвятити своє життя боротьбі за здоров’я людини, берегти традиції коледжу та бути гідними звання студента-медика.
Щирими та теплими словами студентів привітала директор Медичного коледжу В. Д. Гірка, побажала наснаги і миру, зазначила, що вступ до Медичного коледжу – це правильний вибір, з якого почнеться шлях до пізнання світу та самореалізації. До вітань приєдналася голова профспілкового комітету Харківської медичної академії післядипломної освіти Рогова О. Г., висловивши побажання студентам досягти успіху на професійній ниві та стати людьми з великої літери.
 Молоді таланти коледжу дарували прекрасні пісні та сучасні танці.
Традиційно новий навчальний рік розпочався з першої лекції виховного спрямування. Викладач історії О. В. Скрипник провела перше заняття для всіх студентів коледжу на тему « Ми – прагнемо миру!», яке сприяло розвитку ціннісного ставлення особистості до державності, суспільства та окремої людини, налаштувало студентів на навчання, дало їм достатню мотивацію та корисні роздуми.
Щиро вітаємо з початком нового 2018-2019 навчального року!

14.01.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
08.01.2019
Скасувано об'яву, щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад