Посвята першокурсників у студенти – медики
31 серпня 2018 року у Медичному коледжі Харківської медичної академії післядипломної освіти відбулася урочиста подія - «Посвята першокурсників у студенти – медики». Дружню студентську родину поповнило 100 завзятих та талановитих першокурсників, які заприсяглися присвятити своє життя боротьбі за здоров’я людини, берегти традиції коледжу та бути гідними звання студента-медика.
Щирими та теплими словами студентів привітала директор Медичного коледжу В. Д. Гірка, побажала наснаги і миру, зазначила, що вступ до Медичного коледжу – це правильний вибір, з якого почнеться шлях до пізнання світу та самореалізації. До вітань приєдналася голова профспілкового комітету Харківської медичної академії післядипломної освіти Рогова О. Г., висловивши побажання студентам досягти успіху на професійній ниві та стати людьми з великої літери.
 Молоді таланти коледжу дарували прекрасні пісні та сучасні танці.
Традиційно новий навчальний рік розпочався з першої лекції виховного спрямування. Викладач історії О. В. Скрипник провела перше заняття для всіх студентів коледжу на тему « Ми – прагнемо миру!», яке сприяло розвитку ціннісного ставлення особистості до державності, суспільства та окремої людини, налаштувало студентів на навчання, дало їм достатню мотивацію та корисні роздуми.
Щиро вітаємо з початком нового 2018-2019 навчального року!

09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019