11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 15-16 листопада взяти активну участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків.
Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».

Проблемні питання конференції:

• політика охорони здоров’я підлітків. Роль громадських організацій у збереженні та зміцненні здоров’я української молоді;
  • шляхи розвитку підліткової медицини в умовах реформування медичної галузі;
  • лікування та реабілітація дітей шкільного віку та підлітків на різних рівнях надання медичної допомоги;
  • особливості перебігу найбільш поширених неінфекційних захворювань у підлітків у сучасних умовах;
  • стратегія розвитку «Клінік, дружніх до молоді»;
  • медичне забезпечення учнів в умовах сучасного загально-освітнього закладу;
  • профілактика розладів психіки та поведінки у дітей пубертатного віку з хронічними неінфекційними захворюваннями, вдосконалення психологічного супроводу різних груп хворих;
  • здорове освітнє середовище як ресурс попередження і профілактики неінфекційних захворювань дітей і учнівської молоді в умовах навчального закладу, гігієнічні вимоги до організації навчально-виховного процесу;
  • охорона здоров'я суб'єктів освітнього процесу як критерій діяльності навчального закладу;
  • впровадження здоров'язберігаючих технологій в навчальному закладі: роль лікарів і вчителів і їх професійна функціональна готовність; виховання усвідомленого ціннісного ставлення до здоров'я як базового якості громадянина України.

Буде виданий електронний збірник матеріалів конференції.

Тези приймаються - до 21 жовтня 2018 р.

Більш докладніше про участь за цим посиланням.

Контактні дані

телефони: +38-0572-31-27, 050-323-10-06
e-mail: conf@iozdp.org.ua
http: iozdp.org.ua.

Зареєструватися для участі в конференції потрібно на цій сторінці .
21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019