Еразмус +. Якість освіти
- Еразмус +

- Якість освіти

Начальник відділу управління якістю освіти Харківської медичної академії післядипломної освіти взяла участь у роботі семінару "Створення агентств забезпечення якості вищої освіти: критерії та процедури відбору членів агентств та експертів із забезпечення якості», який було організовано Національним Еразмус +  в Україні спільно з Національною командою експертів з реформування вищої освіти, Представництвом ЄС в Україні, Національною академією педагогічних наук 11 вересня 2018 р. Захід організовано за підтримки місії технічної допомоги Виконавчого агентства з питань освіти  (ЕАСЕА)  та Міністерства освіти і науки України.  Формат семінару складався з виступів  Президента Національної академії педагогічних наук України Кременя В.Г., заступника Міністра освіти і науки України Рашкевича Ю. М, національних експертів з реформування вищої освіти Програми Еразмус +. В семінарі прийняв участь також Стефан Андерсен, директор з питань оперативної діяльності, університетів і мистецьких закладів вищої освіти датського інституту акредитації – Експерт Місії технічної допомоги TAM (SPHERE, EACEA, Брюссель). Семінар закінчився дискусією щодо ролі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), керівництва та викладачів  закладів у забезпеченні якості вищої освіти.

13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
30.05.2019
XXII Курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка.
27.05.2019
Cпівробітники ХМАПО взяли участь у семінарі на тему: «Освітні проекти: трансфер інновацій і професійний розвиток»