Еразмус +. Якість освіти
- Еразмус +

- Якість освіти

Начальник відділу управління якістю освіти Харківської медичної академії післядипломної освіти взяла участь у роботі семінару "Створення агентств забезпечення якості вищої освіти: критерії та процедури відбору членів агентств та експертів із забезпечення якості», який було організовано Національним Еразмус +  в Україні спільно з Національною командою експертів з реформування вищої освіти, Представництвом ЄС в Україні, Національною академією педагогічних наук 11 вересня 2018 р. Захід організовано за підтримки місії технічної допомоги Виконавчого агентства з питань освіти  (ЕАСЕА)  та Міністерства освіти і науки України.  Формат семінару складався з виступів  Президента Національної академії педагогічних наук України Кременя В.Г., заступника Міністра освіти і науки України Рашкевича Ю. М, національних експертів з реформування вищої освіти Програми Еразмус +. В семінарі прийняв участь також Стефан Андерсен, директор з питань оперативної діяльності, університетів і мистецьких закладів вищої освіти датського інституту акредитації – Експерт Місії технічної допомоги TAM (SPHERE, EACEA, Брюссель). Семінар закінчився дискусією щодо ролі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), керівництва та викладачів  закладів у забезпеченні якості вищої освіти.

06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"
27.11.2018
В ХМАПО закінчився перший курс підготовки поліцейських з надання домедичної допомоги «Перший на місці події».
23.11.2018
Практичний психолог ХМАПО прийняла участь у конференції «LVSC Congres Cross-over» у Нідерландах
В ХМАПО розпочато цикл занять з проблем академічної доброчесності