Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
- Еразмус + 

- Якість освіти

Начальник відділу управління якістю освіти Харківської медичної академії післядипломної освіти взяла участь у роботі семінару "Створення агентств забезпечення якості вищої освіти: критерії та процедури відбору членів агентств та експертів із забезпечення якості», який було організовано Національним Еразмус +  в Україні спільно з Національною командою експертів з реформування вищої освіти, Представництвом ЄС в Україні, Національною академією педагогічних наук 11 вересня 2018 р. Захід організовано за підтримки місії технічної допомоги Виконавчого агентства з питань освіти  (ЕАСЕА)  та Міністерства освіти і науки України.  Формат семінару складався з виступів  Президента Національної академії педагогічних наук України Кременя В.Г., заступника Міністра освіти і науки України Рашкевича Ю. М, національних експертів з реформування вищої освіти Програми Еразмус +. В семінарі прийняв участь також Стефан Андерсен, директор з питань оперативної діяльності, університетів і мистецьких закладів вищої освіти датського інституту акредитації – Експерт Місії технічної допомоги TAM (SPHERE, EACEA, Брюссель). Семінар закінчився дискусією щодо ролі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), керівництва та викладачів  закладів у забезпеченні якості вищої освіти.

українська  
21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».