12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
Співробітники академії – перший проректор, декани факультетів, помічники деканів, керівники навчально-методичного відділу, відділу інтернатури, відділу управління якістю освіти, професорсько-викладацький склад академії та студенти медичного коледжу ХМАПО були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти, який розробила команда МОЗ.

По завершенні презентації, відбулося обговорення актуальних питань, що викладені в проекті Стратегії, зокрема стосовно безперервного професійного розвитку лікарів.
Планується продовжити обговорення в колективах кафедр та на засіданні Вченої ради академії.

09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019