12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
Співробітники академії – перший проректор, декани факультетів, помічники деканів, керівники навчально-методичного відділу, відділу інтернатури, відділу управління якістю освіти, професорсько-викладацький склад академії та студенти медичного коледжу ХМАПО були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти, який розробила команда МОЗ.

По завершенні презентації, відбулося обговорення актуальних питань, що викладені в проекті Стратегії, зокрема стосовно безперервного професійного розвитку лікарів.
Планується продовжити обговорення в колективах кафедр та на засіданні Вченої ради академії.

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»