12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
Співробітники академії – перший проректор, декани факультетів, помічники деканів, керівники навчально-методичного відділу, відділу інтернатури, відділу управління якістю освіти, професорсько-викладацький склад академії та студенти медичного коледжу ХМАПО були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти, який розробила команда МОЗ.

По завершенні презентації, відбулося обговорення актуальних питань, що викладені в проекті Стратегії, зокрема стосовно безперервного професійного розвитку лікарів.
Планується продовжити обговорення в колективах кафедр та на засіданні Вченої ради академії.

18.09.2018
Позапланова перевірка Харківської медичної академії післядипломної освіти
12.09.2018
11.09.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини».
11.09.2018
Еразмус +. Якість освіти
Посвята першокурсників у студенти – медики