12.09.2018
Співробітники академії були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти
Співробітники академії – перший проректор, декани факультетів, помічники деканів, керівники навчально-методичного відділу, відділу інтернатури, відділу управління якістю освіти, професорсько-викладацький склад академії та студенти медичного коледжу ХМАПО були присутні під час онлайн-трансляції презентації проекту Стратегії розвитку медичної освіти, який розробила команда МОЗ.

По завершенні презентації, відбулося обговорення актуальних питань, що викладені в проекті Стратегії, зокрема стосовно безперервного професійного розвитку лікарів.
Планується продовжити обговорення в колективах кафедр та на засіданні Вченої ради академії.

21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019